Přejít na obsah

Octavia 2 + sedačky Superb 2


DavidSK

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 roky později...

Zdravím kluci, nevím zda to tu je nebo není, ale chci se zeptat, na pár věcí a v co nejlepším případě se dozvědět odpovědi. Mám doma kompletní interiér ze škody superb. A potřebuji vedět, zda-li narvu přední sedačky bez problému, jestli mají lyžiny stejný rozměr jako u originálu sedaček z octávky. Dále sedačky jsou v elektrice, plus výhřev, což v autě nemám, tak co všechno bych měl poschánět aby to fungovalo? 

Někdo radí elektriku na sedacky sehnat ze superba, nekdo zas ze staci elektrika z Laurina a Klementa octy...tak fakt nevím.

 

pak už jen dotaz, jestli mají tepece v superbu stejný rozměr jako u octy...je to jen pro informaci :)

 

Dík za rady ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jde o to je nějak pohánět, nevim jak je to origo, ale jde jen o to to napojit na baterku, plus jeste nekam nevim kam aby to fachalo jen po otoceni klíčku, kdyby byla i pamět, tak už je to složitější a výhřev je na další schánění ovladače do palubky a další kabely a tak dááále. Ale to by bylo časem, jde o to abych si tu sedačku mohl nastavit, a né sedet za volantem jak senior :D

 

Jsem zvedav, budu mít i tapece k dispozici, tak jestli to půjde nějak napasovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím kluci, nevím zda to tu je nebo není, ale chci se zeptat, na pár věcí a v co nejlepším případě se dozvědět odpovědi. Mám doma kompletní interiér ze škody superb. A potřebuji vedět, zda-li narvu přední sedačky bez problému, jestli mají lyžiny stejný rozměr jako u originálu sedaček z octávky. Dále sedačky jsou v elektrice, plus výhřev, což v autě nemám, tak co všechno bych měl poschánět aby to fungovalo? 

Někdo radí elektriku na sedacky sehnat ze superba, nekdo zas ze staci elektrika z Laurina a Klementa octy...tak fakt nevím.

 

pak už jen dotaz, jestli mají tepece v superbu stejný rozměr jako u octy...je to jen pro informaci :)

 

Dík za rady ;-)

Tak mas to doma,tak to vyzkousej,nafot a dej reference.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je doma nemám, teprv jsou na cestě, takže skoro doma :D špatně jsem se vyjádřil :) Jinak můj kámoš, co supa dvojku má, tak říká že pojezdy jsou stejné jako u mě, nic s enemusí upravovat, a sedačky se tam vejdou až na zadní no. 

 

Jinak sehnal jsem sedačky v šedé látce, výhřev + elektrika :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včéra jsme se k tomu dostal :) fotky ještě nemám, ale pojezd skutečně je 1:1 jako v dvojkové octě :) Sedačka tam pasuje jak prdel na hrnec, jen jsem ještě nezprovoznil elektriku, takze jsem zvedav jak to bude když se bude sedačka nastavovat. 

 

K tapecům, Tapece jsou pouze o 3cm delší než tapece z octy. Není to o tolik jiné, protože zaoblení, šroubky, a zachycení vrchní je 1:1, jen tapec je o 3cm prodloužený. Takže ve výsledku by šel udělat test a tapec zkrátit, ale to je nesmysl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, tohle mě hodně zaujalo. Osobně jsem v superbu II nikdy neseděl, je rozdíl v posazu opravdu tak závratný? Jezdím docela dost, občas i štreky, tak bych klidně nějakou kačku do výměny investoval. Mám 190 cm, a sedák u okty by mohl být delší, i když proti fábce je dlouhý jako prase. Jestli můžu poprosit, až budeš fotit výměnu, zkus tam dát porovnávací foto při stejné poloze okta x superb. Díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...