Přejít na obsah

Schránka palubní desky


WhiteRhino

Doporučené příspěvky

Ahoj ,nevíte někdo jestli by se  dalo sehnat víko na kastlík ,co je na palubovce?mám verzi classic a obě přihrádky (horní i dolní) jsou otevřené a vypadá to příšerně ,nebo se musí koupit nová palubka?Ještě se chci zeptat co to je v tom kastliku jak tam vede červená šipka?to je ňaky ofuk?Diky mocpost-37661-0-80010700-1391041562_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, já to vyřešil takto:

 

post-86225-0-18737400-1391271342_thumb.j

 

Koupil jsem na aukru celý kastlík. Dvířka demontoval a podélně rozpůlil. Na dvířkách je měkčený plast. Ten jsem opatrně odseparoval od části dvířek, která jsou potřeba částečně odřezat, protože jsou větší než otvor v palubovce. Odseparovaný měkčený plast zatím neodřezávat. Ten se později zahne za okraj modifikovaných dvířek a přilepí. Na zadní část jsem přilepil elastickou hmotu, která přesahuje přes okraje dvířek. Tento celek jsem potom vložil do té nádherné díry v palubovce. Dvířka nejsou nijak přilepena a dají se kdykoliv vydělat. Chce to postupovat s rozvahou a nic neuspěchat. Výsledek je docela dobrý. Aleš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...