Přejít na obsah

Garanční, servisní prohlídky


Sanek81

Doporučené příspěvky

Líbí se mně ta virtuální realita. Umytí auta za 0Kč, ale výměna kabinového filtru přes stovku bez DPH a za 270Kč rozšířený rozsah prohlídky :-)

 

Agrotec má jednu velkou vadu - je to součást Babišistánu.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,protože ta malá gumička je v tom plastovém krytu(filtru).Prostě,když povolujete filtr,u těhle motorů už je zespoda tak by se měl nejdřív povolit na filtru ten malý šroubek, aby vytekl olej a pak teprve povolit celý filtr.

jasné ..a preto sa mení ...prečo si sa teda pýtal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

zkusím doporučit Samohýl Vsetín. Prijemný personál, zkušení mechanici. (Znám je 13let) Olej mám vždy vlastní, kluci udělají záznam o značce a normě VW do srvisky. Filtry vozím také vlastní, olej+vzduch origoš.

Cena za prohlídku 30000km/2roky bez výše uvedeného asi 1300 s dph. (Superb 2 2.0.tdi) a ještě Vám auto zdarma umyjou.

Bohužel jsem musel teď navštívit karireal Třinec, taky olej vlastní ale pindali, za další ani hajzli neřešili že mě teče olej z převodovky. Když jsem jim včera volal tak řekli že auto bylo ok...co dodat? Od servisky ujeto 7000km

Pisateli předemnou, 100% je to na záruku! Nic bych jim neplatil a volal bych ihned do škodovky! Se mě zdá že vás na SK pěkně dřou z peněz:-(

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Všem

Autocentru Matrix Lipovka, Rychnov nad Kněžnou

Servis na 30000 km. Velice milé překvapení, super přístup všech (servisák i přijímací technik).

Při zapisování zakázky dokonce dotaz jestli chci být přítomen na dílně.

Cena: 1100,-

Filtr olejový, zátka, 2x chybějící vetší šroub spodní krytu motoru, práce

Olej dodán vlastní

 

Maximální spokojenost, doporučuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já pochopím vlastní olej.. ok.. ale abych si nosil ještě filtry.. no nevím.. pochopil bych to u duchodce, který si koupil na duchod novou fabii.. nepochopím to u superba.. kde cena auta ukazuje na to, že bych měl na podobné věci mít...  nechapu že ti to zadara umyjou.. jaká je vlastně hodnota pro ně? udělai ti komplet prohlídku, ty zaplatíš 1300kč s dph- odečtem dph, to je - 300kč, odečtem práci plus odvody pro mechanika, odečtem elektriku, topení, odpis za budovu, učetní, přijímacího technika atd  a vyjde ti, že servis je vlastně v minusu. a ještě ti umyjou auto... tomu říkám blbost servisu...  a nechtěl bys ještě slevu aspon 20%???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

,,Libero.Protože ten filtr se dá vytočit i bez povolení toho malého šroubku umístěného na filtru.Nevím jak to lépe popsat,ale než povolíte filtr tak by jste měli nejdřív povolit ten malý výpustní šroubek(právě na něm je ta malá gumička)aby vám vytekl olej z filtru,a pak povolíte celý filtr.Tak proto jsem se ptal jestli měníte tu malou gumičku.Protože,samozřejmně můžete rovnou povolit filtr aniž by jste povolovali ten malý šroubek.Olej vám teče kolem šroubení ale když se dá hadr tak OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já pochopím vlastní olej.. ok.. ale abych si nosil ještě filtry.. no nevím.. pochopil bych to u duchodce, který si koupil na duchod novou fabii.. nepochopím to u superba.. kde cena auta ukazuje na to, že bych měl na podobné věci mít...  nechapu že ti to zadara umyjou.. jaká je vlastně hodnota pro ně? udělai ti komplet prohlídku, ty zaplatíš 1300kč s dph- odečtem dph, to je - 300kč, odečtem práci plus odvody pro mechanika, odečtem elektriku, topení, odpis za budovu, učetní, přijímacího technika atd  a vyjde ti, že servis je vlastně v minusu. a ještě ti umyjou auto... tomu říkám blbost servisu...  a nechtěl bys ještě slevu aspon 20%???

Ty jsi ještě nebyl nikdy na servisu v AT, DE, BE, že? Tam dělají i geometrii zdarma apod. To že si koupím superba neznamená že hodlám za filtr platit 800kč místo 300kč Já si třeba nechávám dělat dělat geošu za 800kč+seřízení při prohlídce a nikdy jsem tam víc než 1,5 hodiny nečekal, ve výsledku 2100kč za 1,5 hod. práce je celkem dost, ne? ☺

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...