Přejít na obsah

Garanční, servisní prohlídky


Sanek81

Doporučené příspěvky

Tak jasne no,je to ustrel,ako aj ten LL olej.Asi by som to az tolko ako ty nesilil,ale tiez ich tam tolko nenecham.

To Brezno je autorizak?Ako to,ze taky rozdiel oproti Rimavskej?To nema Skodovka rovnaku,alebo aspon podobnu normohodinu a ceny dielov?Dokonca ta Rimavska by mala byt podla regionu jedna z najlacnejsich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vies...vopred som sa pytal v RS kolko ma to bude stat ked som si minuly rok daval vymienat len olej predcasne po cca 11000km vtedy povedali ze ta prva servisna prehliadka bude stat cca 160€ tak som bol spokojny ze to by aj mohlo byt....potom som sa tam na to iste pytal tento rok v July a povedali mi to iste....no a ked som sa objednaval na servos tak som sa uz len preventivne opytal a bum ho tak si hovorim ani nahodov.Brezno je normalny predajca a servis Skody momentalne prestavuju salon podla novych standardov skody....cize o neautorizovanom servose nemoze byt rec ked chces prefotim a poslem ti faktury a uvidis sam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám najeto 28 600 km a ve 30 0000 bych měl jet do servisu na výměnu oleje. Zatím jsem nezaznamenal žádnou informační hlášku na maxidotu. Objevuje se nějaká? Pouze v nastavení Bolera je vidět po proklikání na příslušné místo servis za 1400 km nebo xxxdní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba spatna zkusenost - nevedomost, nezkusenost, neochota.

Predrazenost.

Nekomu se treba vyplati jen pro auto z Ostravy do Prahy, protoze poskytnuta sleva to bohate kompenzuje a pak chce servisovat v miste bydliste.

Tech duvodu muze bejt mraky.

 

Ja kdyz zvazoval koupi auta, zajimala me i nabidka na servis pri urcitem najezdu a X letech, samozrejmne se na to vykaslali, tak sem auto koupil jinde a servis taky budu poptavat jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl na garanční prohlídce po 30 tis km. Nechal jsem původní servisní interval ( 30 tis nebo 2 roky ). Po prohlídce jsem si všimnul že v palubním počítači je nastaveno servis olej 30 tis nebo 730 dní a servis prohlídka 30 tis a 365 dní. Nevíte někdo co se dělá po roce za prohlídku? Myslel jsem, že servis je až po dvou letech s olejem. Můj roční nájezd je cca 15 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak mi to nedalo a rozhodl jsem se s předstihem oslivit místní autorizované servisy s dotazem na cenu první garanční prohlídky pro mého Scoutíka. Servisní prohlídka by se měla skládat z práce, oleje, olej. filtru (á 300,-) a plastové zátky vany (á 90,-).

 

 

Autocentrum Lukáš Nový Jičín - práce 686, celkem 4600,- , vlastní olej nelze

Autocentrum Lukáš Valašské Meziříčí - cena prohlídky je důverná informace, lze sdělit jen osobně

Autodružstvo Frýdek-Místek - práce 800, celkem 3400,-, vlastní olej lze, zápis do knížky dle TPI

AUTO HÉGR Olomouc - práce 900,- , celkem 6200,- , vlastní olej nelze

AUTO Hlaváček Olomouc - práce 700,- , celkem 4300,-, vlastní olej lze

AUTOKLEVER Nový Jičín - práce , celkem 4200,-

Porshce Olomouc - práce 878, celkem 6456,- , vlastní olej nelze, nabídnuta sleva 25% na olej, v ceně výměna i kabinového filtru

PP Autocentrum Hranice na Marově - práce 750, celkem 3800,-, vlastní olej lze, zápis do knížky dle TPI

SAMOHÝL MOTOR Vsetín - práce 648, celkem 4830,-

SAMOHÝL MOTOR Olomouc - práce 1200, celkem nevim - cena materiálu roztroušena po 2 nebo 3 přeposílaných emailech uvnitř "Samohýla", dohledávat a sčítat to nebudu

 

Co se přístupu týče a sdělení informací na tom byl nejhůře Lukáš VM, opravodvou nabídku (PDF s rozpisem práce a materiálu) zaslal jen Porsche.

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Minulý rok 4/2015 jsem byl na první garanční prohlídce a teď mi PP oznamuje, že mám zajet na další garanční prohlídku..

 

Ví někdo co se na druhé prohlídce kontroluje / mění? Příp. jak to vychází finančně?

(1.4 TSI)

 

 

Jinak někdo doporučení na Škoda servis v Brně? :)

Minulý rok jsem byl v AutosalonHora a asi bych možná zkusil i jiný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...