Přejít na obsah

Garanční, servisní prohlídky


Sanek81

Doporučené příspěvky

Minulý rok 4/2015 jsem byl na první garanční prohlídce a teď mi PP oznamuje, že mám zajet na další garanční prohlídku..

 

Ví někdo co se na druhé prohlídce kontroluje / mění? Příp. jak to vychází finančně?

(1.4 TSI)

 

 

Jinak někdo doporučení na Škoda servis v Brně? :)

Minulý rok jsem byl v AutosalonHora a asi bych možná zkusil i jiný...

 

Ja jezdim do Autonova Brno a jsem spokojen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Dnes jsem byl v servise jen na výměnu brzdové kapaliny, která se dělá poprvé po 3 letech. Jsem klasický případ - ujedu cca 15000 km za rok a mám tzv. prodloužené intervaly. Loni jsem tedy byl s autem na první prohlídce s výměnou oleje. Mám v tom teď trochu nejasno - dnes mi v servise tvrdili, že servisní prohlídka se dělá každý rok i když se nemění olej a zároveň je třeba každý rok prodlužovat záruku mobility. Je to pravda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po roce a půl opět v Auto Heller Opava - vymena oleje, pylový filtr, výměna brzdové kapaliny, seřízení světel, test baterie, dezinfekce klimy, odsátí a opětovné naplnění klimy  a prodloužení záruky mobility - cena 3900 kc

- olej vlastni Castrol LL 1200 kc

- nové stěrače 790 kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto Lukáš Nový Jičín. Zajímavá je hlavně opět cena oleje...To je snad víc bez komentáře. Uvažuji o nošení svého. Rozdíl v ceně 2tis a v tomhle je podporovat nebudu. Vím, že dle TPI to zapíšou do servisní knížky, ale když donesu olej plnící normu 507 00 Castrol LL III Professional 5w30(1.6TDI), tak Škodovka nemůže dělat v případě záruky žádné problémy. Správně?

c5c6bf08874899820262c2f19d956545.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Editováno: , autor: LukášCBR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-80737-0-58982700-1464366884_thumb.p

 

Ten Professional snad ani normalní cestou neseženeš, do maloobchodu u nás nejde. Jedinej rozdíl proti jinýmu Castrolu je že obsahuje fosforeskující barvivo.

 

Jinak 50l sud je stojí do 10000,- , litr prodavaj za 800,- , mlží a doufají v nevědomost  a ještě se vztekaj když se to člověku nelíbí a donese si olej vlastní.

 

 

Dobrý den pane ______.

Vzhledem k tomu, že dle VIN je u vozidla prodloužená záruka 5 let nebo 100000km nelze akceptovat  jakýkoliv vlastní dodaný materiál k servisní údržbě , či opravě vozidla.

Děkuji  za pochopení a přeji pěkný den.

 

S pozdravem Lukáč jiří , Autocentrum  Lukáš , Nový Jičín

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servisní prohlídka 17. 5. 2016 - první po dvou letech nebo 30.000 km

Auto-Poly Příbram, najeté km 28.342

 

Práce:

- prohlídka s výměnou oleje - 580,50,- Kč

- filtr prachový a pylový demontáž a montáž - 193,50,- Kč

- klimatizace čištění - 387,- Kč

 

Materiál:

- olej Total L life 5W30 - 2.566,13,- Kč

- nástavec filtru s těsněním - 194,31,- Kč

- letní koncentrát do ostřikovačů - 36,45,- Kč

- vložka filtr s filtrem - 459,81,- Kč

- čistič - 500,- Kč

 

CELKEM - 6.021,00,- Kč vč. DPH

 

Na materiál byla poskytnuta sleva 10%

--------------------------------------------------------

Moje poznámky:

- čištění klimatizace a výměnu pilového filtru jsem si po nabídce servisu objednal navíc

- doplnění koncentrátu do ostřikovačů bylo poněkud zvláštní, protože jsem dolíval do plna před servisem (ale neřešil jsem to, jen je to zvláštní...)

- v rámci servisu byla provedena aktualizace softwaru budíků...

- v ceně zdarma mytí a luxování interiéru

 

Celkově jsem byl spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Tak mi to nedalo a byl jsem se dneska zeptat kolik by stálá výměna oleje longlive + filtr a a drobný mat.

AUTOKLEVER NOVÝ JIČÍN

Takže cena by byla se vším cca 4000-5000 Kč

Když jsem se zeptal, jestli bych si mohl donést vlastní olej s danou normou, prodejce se na mě podíval jak na vraha a okamžitě z něho vypadlo že ztratím záruku na motor. Bylo jasně vidět, že už se o tom dále nechce bavit. Tak jsem mu pěkně poděkoval a šel.

Takže pánové za mě tenhle podnik nikdy už dřívější špatná zkušenost. Myslím si, že určitě nebudu sám.

Ihned jsem volal do ADIV OPAVA a olej vlastní bez problému, tak uvidím.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak Octa byla na první dvouleté prohlídce v Autoschöner Cheb; výměna oleje a filtru a šroubu 1.808,-  , olej jsem měl vlastní.

Dnes mi oznámili emailem, že je svolávací akce, týkající se výměny závitového čepu na olejovém filtru, čas 1 hodina,

a po reklamaci zatuhávajícího řízení provedou jeho výměnu, čas 5 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím všechny, jsem zde nový a potřeboval bych poradit. Vlastním Octavii III 1.2 TSI 77kw r.v. 2014, auto má najeto 27.tis km a za měsíc mě čeká 1. servisní prohlídka po 30tis. km. Objednal jsem se v servisu ADIV Opava. Je možné si sebou vzít svůj vlastní olej na výměnu, aniž bych ztratil 5. letou prodlouženou záruku? A který olej a jaké množství mi pro můj motor můžete doporučit. Děkuji moc za vaše rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Tragedie_v_JZD napsal:

Nicmene , zeptam se... kdyz jdes do pizzerie na veceri, tak si take neses vlastni pizzu?

 

Myslím, že toto přirovnání asi není na místě.

Když 1l oleje mohu koupit za 200,- a v servisu budou chtít 800,- za 1l, nevím proč bych si nemohl přinést vlastní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...