Přejít na obsah

Garanční, servisní prohlídky


Sanek81

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, oct napsal:

Je tam zcela jistě navíc výměna svíček.

Ano, my ovšem nevíme, jaký má motor, protože to jaksi nenapsal... Co se mění dle předpisu výrobce si každý může najít v dílenské příručce, která je na foru dostupná přímo v této sekci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
V 21. 9. 2014 na 12:17, JirkaBrno napsal:

otec jezdi do agrotecu Břeclav asi 20 let, mel vzdy skodovky a nikdy si nenosi svoje dily, necha vse na servisu. a pokud Ti cheš mit uplně jistotu, požadej je, aby ti opravu provedl pan Michalica... tak mas 100% jistotu toho, že bude tvoje auto udělano tak jak ma... co jsem porovnaval faktury, tak agrotec ma oproti Brnu levnejsi olej asi o 15%, vcetne prohlidky... ja platil v porsche Brno za 30 000 servis 4500kc a tatik za to same 3900

Čau je to stále aktuální s tim Agrotecem? Tzn. Lepší ceny? I ten mechanik tam stále dělá? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to stejne jako u veterinare. Tam taky clovek plati nejmene 200% za ockovani oproti nakupce.

Z neceho vydelavat a platit lidi musi.. Porovnavat nakupku vs cenu v servisu je hloupost, nicmene sam uznavam ze 300% je dost.. kdyz to ale lidi plati, proc zlevnovat, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem by jim se na to s chutí vysral!

 

Mám nejmenovaného příbuzného. Je milovník veškerých servisních akcí, garančních, jarních, zimních, předražených výhodných.... Hlavně že může zaplatit a jet do servízu a cítit se dobře.... A podívejte na čem jezdí. 

 

Nejde ani tak o gumu jako o stav podvozku. Kdyby to nebylo na vnitřní straně, tak bych si myslel, že jezdí show po dvou kolech :-)

 

 

Moje auto mám od novoty a 160000 km v servízu ještě nebylo. A jsem naprosto cajk a auto taky. :-)

Takže klídek a auto si obejdi. Ušetříš čas i peníze! 

20171015_153409.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 10. 2014 na 13:02, Sanek81 napsal:

Agrotec Břeclav:garančka ve 30k

2,0tdi

3476kč

Dobrý přístup,ale nic zásadního se neřešilo.Prozatím doporučuji

Kde ty doby jsou? Aktuální poptávka viz obrazek (navíc filtr vzduchu) pro moji 2,0 TDI r.v. 2016 DSG. Nepamatuješ si co si měl za olej?  Protože ta cena oleje v té moji nabídce co jsem dostal je děs. :-(

image001.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, beuticek napsal:

To je ještě celkem dobrá cena. U nás 699.

Tak to je mazec :-( no jako asi to budu muset dát no.. Dal bych vlastni (viděl jsem i ten pokyn TPI od Škodovky o vlastních olejích) ale osobně si myslím, že to bude první věc co nám Škodovka omlatí o hlavu v případě nějakého problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud olej splňuje normu VW, může si Škoda maximálně mlátit do své hlavy. Při přinesení vlastního oleje ti bude zapsána poznámka o normě do servis.knihy.

Co se týče ceny oleje, moc nechápu čemu se ještě někteří divíte. Je to známá věc, že ve Škoda servisech zaplatíte za 1l v průměru 600Kč. Dovezte si vlastní a hotovo. Pokud s tím má servis problém, změňte ho. Škoda servisů je tu jak po dešti a dá se vybírat. Naštěstí.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes  CB Auto ČB serviska po dvou letech bez výměny oleje 3750,-. Výměna zapalovacích svíček, kabinového filtru, mobilita.

TPI na confortní jednotku - zdarma.

Nevím proč neměnily brzdovku zapoměl jsem se zeptat.

Editováno: , autor: kacer1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...