Přejít na obsah

Garanční, servisní prohlídky


Sanek81

Doporučené příspěvky

Říká se, že když máš na opici, měl by jsi mít taky na banány...

Pokud si pořídím nový vůz, tak s tím zároveň počítám, že nebude provoz zadarmo.

Samozřejmě moc dobře vím, že mají v AS předražený olej, o tom žádná. Jen mi je prostě cizí tahle "radost" jak jsem ušetřil 2 tisíce za rok na oleji, při ceně vozu přes půl milionu, zatímco roční propad hodnoty vozu je v desítkách tisíc. Štve mě to taky, ale neřeším to.

 

 

 

 

 

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Aleš_BX napsal:

 

tak to je nářez a pak že má TDI vyšší provozní náklady, proboha kolik tam těch svíček máš? nebo jen 4 ks a tak ddrahé?

 já jsem za první prohlídku s vlastním olejem u O III před Fl platil (někde by se to tu našlo) včetně DPH 887,00 Kč  !!! + vlastní olej mě stál 929,00 Kč - za ten mi servis účtoval za ekologickou likvidaci 80,00 Kč bez DPH...

 

filtr stojí pár stovek a brzdovka je taky malá položka, to je hodně brutální....

 

kdybys zajel těch mega km tam kde jsi to u HORy koupil, ještě bys ušetřil...

 

Tak to by mě zajímalo co by to stálo u Hory?  Ale samotna prohlidka stala 660 bez DPH dále prace výměna sviček a filtru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, stanmar napsal:

Říká se, že když máš na opici, měl by jsi mít taky na banány...

Pokud si pořídím nový vůz, tak s tím zároveň počítám, že nebude provoz zadarmo.

Samozřejmě moc dobře vím, že mají v AS předražený olej, o tom žádná. Jen mi je prostě cizí tahle "radost" jak jsem ušetřil 2 tisíce za rok na oleji, při ceně vozu přes půl milionu, zatímco roční propad hodnoty vozu je v desítkách tisíc. Štve mě to taky, ale neřeším to.

 

A teď si představ, že kvůli těmhle šetříkům, ty o to víc přeplácíš olej, protože servis se na někom zahojit musí. :D

 

  • Pozitivní 1
  • Negativní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, stanmar napsal:

Říká se, že když máš na opici, měl by jsi mít taky na banány...

Pokud si pořídím nový vůz, tak s tím zároveň počítám, že nebude provoz zadarmo.

Samozřejmě moc dobře vím, že mají v AS předražený olej, o tom žádná. Jen mi je prostě cizí tahle "radost" jak jsem ušetřil 2 tisíce za rok na oleji, při ceně vozu přes půl milionu, zatímco roční propad hodnoty vozu je v desítkách tisíc. Štve mě to taky, ale neřeším to.

Jenže ono to není o tom mít nebo nemít na banány nebo mít nebo nemít dva tisíce. Navíc se to týká i fabie za "ubohýho" 1/4 míče. Ale jak jinak jim chceš ukázat že nesouhlasíš s jejich cenovou politikou? Dokud to všem bude jedno tak se to nezmění. Btw. kolenovrt by si donesl i ostatní vlastní materíl a ještě by chtěl slevu. 

Kdyby měli na litreu přirážku 25-50% tak jim nikdo neřekne ani půl slova.

Já si třeba vlastní olej nosim ze dvou důvodů - nesouhlas s cenou a nedůvěra v obsah těch jeijch 200l sudů.

Editováno: , autor: LiveBomb
Odebrány nadbytečné řádky z citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jejich garančky nechodim vůbec. a to pro to, že jsou předražený a nic neuměj

 1. dvakrát za sebou nalili oleje o 2 a půl cm nad risku

2. polili altík olejem

3. olej zásadně odsávaj a na to nevěřím

4. nehodlám si na to brát dovolenou. auto jsem jim dal ráno a že za 3 hodiny bude hotovo. prý, že to trvá 2 hodiny, když se to má udělat pořádně. vrátil jsem se za 4 hodiny a auto bylo zaparkované přesně jak jsem ho tam nechal. samozřejmě na něj nehrábli. Nakonec servisku udělali za 20 min. takže to dle jejich předchzího tvrzení neudělali pořádně....

 

od té doby si na autě dělám vše sám . ušetřím i čas a nervy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty rabaty musíte chápat, z něčeho ten drahý managment živit musí. Není to žádná prdel živit tak velkou síť "managerů" si jen uvědomte kolik takový manager např. v praze musí mít příjem, to máte slušný reprezentativní byt kolem 12M, slušná reprezentativní auto cca 1.2m které se musí každé 2 roky měnit, nehledě na pořádné obleky a iphony. To se divím že ty marže nemají vyšší, to je pak i plat kolem 250 tisíc čistého málo... sotva něco ušetří.

Editováno: , autor: 15degren
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Pawouk napsal:

To jsou bláboly, drž se tématu!

 

Clerfayt - s autem mimo záruku jistě, jinak je to při dnešní kvalitě aut docela hazard.

tento přístup uplatňuji od novoty už 5 let a 160tkm. pravda s tou kvalitou. možná si to u dalšího auta rozmyslím. Ale nevim. za 2 roky je stejně po záruce a první rok se do jejich vyděračských podmínek ještě vejdu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ale když je auto spolehlivé tak to že ti občas garáž nevyjde je úplně fuk, vezmu ze svého pohledu. Osazení nového egru od škoda economy, v autorizáku chtěli 15500 kč, u garážového mechanika 7500 (stejný díl)

Spojoková sada s dvouhmotou 38 tisíc vs 14 tisíc.... nikdy se nevyplatí autorizovaný servis i kdyby jsi měl smůlu na ten nejhorší kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základní servis si také provádím sám. Mě by těch peněz pro autorizáky taky nebylo líto, ale to by ty servisní úkony museli dělat pořádně a ne s prominutím ojebávat. Ale asi záleží servis od servisu.

Zeptám se, existují autorizáky, kde jste mohli být přítomni u samotné opravy/servisu? Nebo to kvůli bezpečnostním předpisům nedovolují?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Seat servis Carnova Brno. Nemůžeš úplně, ale na chvíli tě pustí na okraj dílny a vidíš napro vše . Ani nepokydali nic olejem když vyndávali filtr. Byl jsem úplně paf. záleží na přístupu. 

 

Kdo toto umožní, více pro spokojenost zákazníků udělat nemůže. Škoda že to v servisech ještě nepochopili. 

Editováno: , autor: Clerfayt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...