Přejít na obsah

Garanční, servisní prohlídky


Sanek81

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Mam 135000km, posledny servis bol 112000km, 22.september 2017.

Auto vypisuje:

Servis za 356 dni, nebo 7000km.

Prohlidka za 15 dni, nebo 7000km.

 

Viete mi prosim poradit, mam ist na servis, ci na prehliadku? Aky je v tom rozdiel? Co budu robit na prehliadke?

 

Pojdem teraz na prehliadku a mozno v januari uz zase na servis?

 

Vysvetlite mi to prosim?

 

Inak mam O3, 30000km, nebo 2 roky.

 

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze v podstate je prehliadka dolezita a treba s autom do servisu. Uz asi zavisi na mne, ci dam vymenit aj olej, aj ked bude o 6000 km skor. Je to tak? Alebo by som tam isiel napr. v januari na ten olej+cosi znovu, nie?

Editováno: , autor: dusan94
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som chcel povodne poznat rozdiel medzi prehliadkou a servisom.

A teraz to chapem tak, ze: Prehliadka je asi, kontrola stieracov, doplnenie tekutiny na celne sklo, kontrola dezenu,....

Servis: vymena motoroveho oleja, mozno nejakych filtrov.

Takze ak mam prist asi niekedy v januari na 7000km co mam, tak uz to spravim teraz naraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, prehliadka, take tie ostatne veci... V podstate oddelit vymena oleja od ostatneho..

No ok, pojdem teda na prehliadku, ktora bude o par dni, do km je sice dost, ale budem to mat aspon ok a olej teda tiez.

 

Vdaka pekne za radu.

Ak snad mate nejaky napad, mozete poradit, inak admin - mozem moju diskusiu zmazat ak to prekaza.

 

Vdaka este raz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při ceně oleje pokud si ho doneseš svůj nevidím moc důvod to rozdělovat na dvě návštěvy. A upřímně, olej má 23000 a nevidím důvod ho tam huntovat do 30000.

Jestli ma promenlivy interval, tak nemusi mit nutne najeto 23000 km od posledni vymeny oleje. Me to misto puvodnich 30000 km dovolilo nakonec jen 15000 km.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, osobne napsal:
před 7 hodinami, LiveBomb napsal:
Při ceně oleje pokud si ho doneseš svůj nevidím moc důvod to rozdělovat na dvě návštěvy. A upřímně, olej má 23000 a nevidím důvod ho tam huntovat do 30000.

 

Jestli ma promenlivy interval, tak nemusi mit nutne najeto 23000 km od posledni vymeny oleje. Me to misto puvodnich 30000 km dovolilo nakonec jen 15000 km.

Psal ze servis mel pri 112 a ted ma 135

před 42 minutami, dusan94 napsal:

Ja si ani nedonesiem vlastny olej. Nie zeby som nevedel aky, odkial kupit, ale necham to na nich a hotovo, Uz vymienali, vedia co a ako, mam dobry pocit, tak preco nie...

Cena dobreho pocitu  = maloobchodni cena oleje x5, ale to je na jiny tema....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 27. 8. 2018 na 13:24, bouchy napsal:

Posílám info, že v Auto Hlaváček Litomyšl už vlastní olej nelze. Dle slov objednávajícího technika jsou za to dost vysoké postihy od Škoda Auto. V Autocentru Barth použít vlastní olej setrvale nelze.

Řešil jsem to same u 3 lete F3 po zaruce slo o rocni prhlidku s olejem. Chtel jsem si vse nakupit, natahovat mne nebudou.

Ve meste je 5 AS.

Ten co mam nejbliz odmital i pres to ze auto je uz po zaruce.

Vybral jsem si jinej v mem meste a  naprosto bez problemu.

Zaplatil jsem pouze a jen praci a i presto s tim nemeli problem a jeste mi nabidli ze me  hodi do prace a pak na aute zacnou delat.

 

Pokud mate  v okoli vice AS neváhejte. Vyplatilo se mi to i když jsem chtěl vymenit sklo.

Cena bylo v rozmezi 2000 za tu samou praci + mat. Vybral jsem si nejlevnejsi. Nemel jsem pojistku.

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

To je v podstate cena i v českém autosalonu, nedavno jsem absoloval olejovy servis vcetne prohlídky vozu (cca 25 kkm), smysl jezdit kvůli tomu do Drazdan nebo jinam do rise (bydlim hodne blizko Bavorska) me tedy unika...(?)

 

A s vlastním olejem do servisu, jak jsem se tu nekde docetl? Opravdu? No, moje auto stalo dost penez na to, abych potom behal po servisech s vlastnimi náhradními dily nebo olejem... To je fakt docela ceska specialita :w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...