Přejít na obsah

Garanční, servisní prohlídky


Sanek81

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
V 23. 9. 2019 na 16:33, Martin Bednář napsal:

Jednou ještě jako mladej zobák jsem byl při roční prohlídce přítomen. Spočívala v tom, že mechoš zvednul kapotu, prohlásil, že je vidět, že se o auto dobře starám. Zavřel kapotu, odfajfkoval položky, prodloužil záruku, zacáloval jsem co nedělal a odjel. Jako síla... 
Na druhou stranu když jsem ho viděl, tak jsem byl rád, že se v tom autě nevrtal. Stačilo mi, že auto nepodkládali na zvedáku gumovejma špuntama, ale kusama dřevěnýho špalku.... Autorizák...

 

ahoj, je někde napsáno co je součástí té roční prohlídky? Hledám to už nějakou dobu a neumím na to přijít co tam vše dělají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahojte, 

 

27.1. 2020 som bol v autorizovanom servise na výmene oleja a olejového filtra. Do dnes nič nevidím v elektronickej servisnej knižke. Očakával som to tam blpo čase budem vidieť aj keď je to mimo plánovaných garančnych prehliadok. Chápem niečo zle alebo to mam začať riešiť? 

Dik

Shorty 

Editováno: , autor: Shorty193
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj panove, 

 

existuje prosim jeste nekde v Praze nebo Stredoceskem kraji autorizak, ktery mi povoli na vymenu oleje prinest vlastni olej? Auto Zitka odmitl, Havex odmitl... Jde mi o to, ze chci mit jistotu, co se tam leje, a nechci podporovat politiku 4nasobne drazsiho oleje jen proto, ze ho koupim v servisu.

 

Samozrejme pocitam s tim, ze mi zapisou do servisky, ze jsem si prinesl vlastni olej.

 

Diky moc, 

Martin

Editováno: , autor: Martin_RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Jezdím do Roudnice, olej si vozím svůj a platil jsem takto:

 

9.8.2019 - výměna oleje (svůj) na vlastní žádost mimo interval prohlídek, vč. vypouštěcího šroubu a filtru (oboje ze servisu)  - 1175,- vč. DPH

28.8.2020 - prohlídka s výměnou oleje 745,- , šroub 96,-, filtr 245,-

 

Na výměně je nejdražší olej samotný, cena závisí na servisu, ale pohybuje se kolem 700 Kč/l. Za tuhle cenu si ho koupíš 5l. Problém je, že ne každý AS povolí vlastní olej........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...