Přejít na obsah

Garanční, servisní prohlídky


Sanek81

Doporučené příspěvky

Začíná mi to tu připomínat některá sousední témata jako "jaké pneu" - pořád dokola ty stejné otázky bez jakékoliv snahy hledat, to jen tak na okraj. Za 6 tis mne taky čeká servisní prohlídka, tak se pak taky přijdu zeptat jaký olej, kolik a co si kdo myslí o AR Servisu :DOH:

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jakto? Servisni knizka uz se k vozidlu nedava? Ja ji k Felicii dostal a tam byly vsechny ukony delane pri servisnich prohlidkach vypsany. Pravda, kupoval jsem ji v roce 1998. Nyni to je jinak? Mam objednane dve vozidla, Fabii a Yeti, to k nim zadnou servisni knizku nevyfasuji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mizes si vybrat jakykoli servis... ale ne uplne jakykoli (zas tolik volnosti ona legislativa nedava). Aby ten servis vyhovoval z pohledu zaruky, tak musi splnovat podminku,  ze pouziva postupy schvalene skoda auto.

 

v pripade skodovky to znamena, ze ma zaplaceny erwin - - pak se dostane i k servisnimu planu daneho auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, osobne napsal:

No a co kdyz nechci na servis jezdit do autorizovaneho servisu Skody? Chci jezdit do mistniho neautorizovaneho servisu, tak potrebuji papirovou servisni knizku, blokova vyjimka je prece zrusena, muzu si vybrat jakykoliv servis.

Elektronická servisní knížka http://www.skoda-auto.cz/ke-stazeni/palubni-literatura

 

Škoda Auto dokonce ustoupila a zápis do elektronické servisní knížky již není zpoplatněn (či spíše je za něj uživatelům erWinu poskytnut bonus), viz dopis:  stan_A0001.pdf
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...