Jump to content
Sanek81

Garanční, servisní prohlídky

Recommended Posts

Je to stejne jako u veterinare. Tam taky clovek plati nejmene 200% za ockovani oproti nakupce.

Z neceho vydelavat a platit lidi musi.. Porovnavat nakupku vs cenu v servisu je hloupost, nicmene sam uznavam ze 300% je dost.. kdyz to ale lidi plati, proc zlevnovat, ze?

už jsem to tu psal jednou . Když chtějí platit lidi ať si to naúčtují za práci lidí. A za přeprodej oleje! 

mimochodem, kdyz vidim těch mnoho buzerantů v autorizáku, na který musí mechanik vydělat prací, tak bych blil

Osobně bych ten olej nechal vyměnit. Ušetříš cestu a budeš mít na zimu čistý olej.

Ahoj, a co říkáte na ty zimní prohlídky? Můžu tam zajet si to nechat vše jen zkontrolovat a případně vyjet poruchy a nic víc nechtít?

Sem by jim se na to s chutí vysral!

Mám nejmenovaného příbuzného. Je milovník veškerých servisních akcí, garančních, jarních, zimních, předražených výhodných.... Hlavně že může zaplatit a jet do servízu a cítit se dobře.... A podívejte na čem jezdí. 

Nejde ani tak o gumu jako o stav podvozku. Kdyby to nebylo na vnitřní straně, tak bych si myslel, že jezdí show po dvou kolech :-)

Moje auto mám od novoty a 160000 km v servízu ještě nebylo. A jsem naprosto cajk a auto taky. :-)

Takže klídek a auto si obejdi. Ušetříš čas i peníze! 

20171015_153409.jpg

> chemo

Jezdím s autem denně, musí být vždy způsobilé provozu. Kontrolu kapalin a tlaku v pneu zvládnu sám :). Na co nějaké extra prohlídky.

V 13. 10. 2014 na 13:02, Sanek81 napsal:

Agrotec Břeclav:garančka ve 30k

2,0tdi

3476kč

Dobrý přístup,ale nic zásadního se neřešilo.Prozatím doporučuji

Kde ty doby jsou? Aktuální poptávka viz obrazek (navíc filtr vzduchu) pro moji 2,0 TDI r.v. 2016 DSG. Nepamatuješ si co si měl za olej?  Protože ta cena oleje v té moji nabídce co jsem dostal je děs. :-(

image001.png

před 8 minutami, beuticek napsal:

To je ještě celkem dobrá cena. U nás 699.

Tak to je mazec :-( no jako asi to budu muset dát no.. Dal bych vlastni (viděl jsem i ten pokyn TPI od Škodovky o vlastních olejích) ale osobně si myslím, že to bude první věc co nám Škodovka omlatí o hlavu v případě nějakého problému.

Pokud olej splňuje normu VW, může si Škoda maximálně mlátit do své hlavy. Při přinesení vlastního oleje ti bude zapsána poznámka o normě do servis.knihy.

Co se týče ceny oleje, moc nechápu čemu se ještě někteří divíte. Je to známá věc, že ve Škoda servisech zaplatíte za 1l v průměru 600Kč. Dovezte si vlastní a hotovo. Pokud s tím má servis problém, změňte ho. Škoda servisů je tu jak po dešti a dá se vybírat. Naštěstí.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dnes  CB Auto ČB serviska po dvou letech bez výměny oleje 3750,-. Výměna zapalovacích svíček, kabinového filtru, mobilita.

TPI na confortní jednotku - zdarma.

Nevím proč neměnily brzdovku zapoměl jsem se zeptat.

Edited by kacer1

před 1 hodinou, kacer1 napsal:

Dnes  CB Auto ČB serviska po dvou letech bez výměny oleje 3750,-. Výměna zapalovacích svíček, kabinového filtru, mobilita.

TPI na confortní jednotku - zdarma.

Nevím proč neměnily brzdovku zapoměl jsem se zeptat.

tak to je nářez a pak že má TDI vyšší provozní náklady, proboha kolik tam těch svíček máš? nebo jen 4 ks a tak ddrahé?

já jsem za první prohlídku s vlastním olejem u O III před Fl platil (někde by se to tu našlo) včetně DPH 887,00 Kč  !!! + vlastní olej mě stál 929,00 Kč - za ten mi servis účtoval za ekologickou likvidaci 80,00 Kč bez DPH...

filtr stojí pár stovek a brzdovka je taky malá položka, to je hodně brutální....

kdybys zajel těch mega km tam kde jsi to u HORy koupil, ještě bys ušetřil...

Edited by Aleš_BX

.. a ještě víc by ušetřil, kdyby šel na dílnu a podával mechanikovi nářadí !

(Omlouvám se za OT, ale tohle mi fakt hlava nebere, tohle kolenovrtství ) :kol-140:

• Downvote 1

Nekdo je mozna kolenovrt, ze nechce preplacet, jiny je mozna hlupak, ze preplaci. Ja budu radeji take ten kolenovrt.

• Upvote 1

před 39 minutami, stanmar napsal:

.. a ještě víc by ušetřil, kdyby šel na dílnu a podával mechanikovi nářadí !

(Omlouvám se za OT, ale tohle mi fakt hlava nebere, tohle kolenovrtství ) :kol-140:

A co přesně se ti nezdá?

• Upvote 1

Říká se, že když máš na opici, měl by jsi mít taky na banány...

Pokud si pořídím nový vůz, tak s tím zároveň počítám, že nebude provoz zadarmo.

Samozřejmě moc dobře vím, že mají v AS předražený olej, o tom žádná. Jen mi je prostě cizí tahle "radost" jak jsem ušetřil 2 tisíce za rok na oleji, při ceně vozu přes půl milionu, zatímco roční propad hodnoty vozu je v desítkách tisíc. Štve mě to taky, ale neřeším to.

• Upvote 1
    • Downvote 1

To je cena bez oleje ten budu měnit až za 7ti km!!! Taky mi to přišlo jako raketa ale asi to tak je normálni.

před 22 hodinami, Aleš_BX napsal:

tak to je nářez a pak že má TDI vyšší provozní náklady, proboha kolik tam těch svíček máš? nebo jen 4 ks a tak ddrahé?

já jsem za první prohlídku s vlastním olejem u O III před Fl platil (někde by se to tu našlo) včetně DPH 887,00 Kč  !!! + vlastní olej mě stál 929,00 Kč - za ten mi servis účtoval za ekologickou likvidaci 80,00 Kč bez DPH...

filtr stojí pár stovek a brzdovka je taky malá položka, to je hodně brutální....

kdybys zajel těch mega km tam kde jsi to u HORy koupil, ještě bys ušetřil...

Tak to by mě zajímalo co by to stálo u Hory?  Ale samotna prohlidka stala 660 bez DPH dále prace výměna sviček a filtru.

Před hodinou, stanmar napsal:

Samozřejmě moc dobře vím, že mají v AS předražený olej, o tom žádná. Jen mi je prostě cizí tahle "radost" jak jsem ušetřil 2 tisíce za rok na oleji, při ceně vozu přes půl milionu, zatímco roční propad hodnoty vozu je v desítkách tisíc. Štve mě to taky, ale neřeším to.

A teď si představ, že kvůli těmhle šetříkům, ty o to víc přeplácíš olej, protože servis se na někom zahojit musí. :D

• Upvote 1
    • Downvote 3

před 21 hodinami, stanmar napsal:

Jenže ono to není o tom mít nebo nemít na banány nebo mít nebo nemít dva tisíce. Navíc se to týká i fabie za "ubohýho" 1/4 míče. Ale jak jinak jim chceš ukázat že nesouhlasíš s jejich cenovou politikou? Dokud to všem bude jedno tak se to nezmění. Btw. kolenovrt by si donesl i ostatní vlastní materíl a ještě by chtěl slevu. 

Kdyby měli na litreu přirážku 25-50% tak jim nikdo neřekne ani půl slova.

Já si třeba vlastní olej nosim ze dvou důvodů - nesouhlas s cenou a nedůvěra v obsah těch jeijch 200l sudů.

Edited by LiveBomb
    Odebrány nadbytečné řádky z citace
    • Upvote 3

S tím se dá souhlasit.Kdyby měli tzv-"obvyklý rabat" tak si nikdo nic nebude nosit.Dnešní podnikatelé jsou většinou nuceni pracovat s rabaty 10-25 procent,ale co oni předvádí s o cenami za olej je tedy....prostě moc :-)

• Upvote 4