Přejít na obsah

Garanční, servisní prohlídky


Sanek81

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Jen by mě zajímalo, jak budeš prokazovat při případném záručním problému (třeba výměna motoru, nebo něčeho jiného), že auto bylo servisováno podle automobilkou stanoveného servisního plánu atd. Těch servisů, co pojedou podle not automobilek asi moc nebude, přístup k informacím je totiž placený. Ví někdo o nějakém, kde to tak dělají?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čiště teoreticky je tohle prokazování na straně škodovky,je ale pravda, že bych se do nějaké takové situace asi nechtěl dostat-předpokládám,že v této zemi by to bylo na úrovni-co si neuhádáš, to nemáš.

Jinak co jsem byl na oleji mimo interval v 15k v neautorizáku, tak pán mi říkal,že můžu přijet klidně i na garančku, že se nemusím bát, že si v systému vyjedou postup škodovky a provedou přesně co by udělal autorizák.

Auto Pálka Břeclav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky :kol-47:

 

K tomu prokazování po šesti měsících: to je jedna z nejasností (tajně jsem doufal, že to máš někde líp nastudované než já). Jmenovitě dTest tvrdí, že záruka je dva roky pokud někdo nechá prokazování na spotřebiteli, je to otázka pro soud. Takže každý rozumný obchodník bude držet do prvních rozhodnutí našich nezávislých soudů klasickou záruku dva roky, neboť chce obchodovat a ne poletovat po soudech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale těžko se Auto Pálka BV podívá, zda není nějaká svolávačka, těžko Ti pořeší drobnou opravu ve věci záruky za vady za kterou odpovídá výrobce atp, takže ušetřené peníze  =  návštěva jiného dalšího servisu a možné problémy....

Tady se mýlíš, může si zaplatit přístup do příslušných databází a servisních manuálů jako je ErWIN nebo ELSA. V nich najde příslušné informace. V druhé části věty budeš mít asi pravdu. Ale s tímto nemám zkušenosti. Jen reklamace u autorizáku. A i ty stály za to i přes servisování vozu u nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

tak tak + 80 Kč ekologická likvidace olej vlastní  :kol-47:

 

ale trvalo to 3,5 hodiny, dělali ještě tu výměnu přepadu v rámci dílenské akce a měnili mi jednu dost podstatnou věc, takže už nemám šestikvalt ale jen pětikvalt - zasvěcení vědí.... podepisoval jsem že to nebudu prezentovat....

Co jsi dával za olej pojedu po 15 ti km na výměnu tak si dám vlastní!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...