Přejít na obsah

kontrolka studeného motora


Doporučené příspěvky

Zdravím vás škodováci, vie mi niekto povedať pri akej teplote zhasína kontrolka studeného motora? neskutočne mi tam tá ručička chýba a aby som sa asi vedel orientovať(nerád nahánam studený motor). Na htp (moje druhé auto) mám v tých miestach kde zhasne kontrolka zhruba 60°C. Jedná sa o 1,4 16v 63 kw. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a na iných autách ukazuje budík teplotu vody alebo oleja? pýtal som sa na vodu tak mi asi aj odpovedal či?

 

Maxidot digitálně zobrazuje právě teplotu oleje... Jak mám poznat, že ses ptal na vodu? Ptal ses na teplotu ;)

 

 

"Zdravím vás škodováci, vie mi niekto povedať pri akej teplote zhasína kontrolka studeného motora? neskutočne mi tam tá ručička chýba a aby som sa asi vedel orientovať(nerád nahánam studený motor). Na htp (moje druhé auto) mám v tých miestach kde zhasne kontrolka zhruba 60°C. Jedná sa o 1,4 16v 63 kw. Díky"

Editováno: , autor: froggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...