Přejít na obsah

LED osvětlení RZ


Host amissus

Doporučené příspěvky

Chtěl bych se zeptat, zda někdo zkusil dát do rapidu s maxidotem toto osvělení spz http://www.vwaudishop.cz/volkswagen/golf-6/svetla-osvetleni-led/osvetleni-spz-led-1-original-vw.html#.VCmWA74mWHQ. Vím že se to tady řešilo, ale nemůžu to najít. Děkuju

Proč budeš dávat za celé svítilny tolik peněz, když stačí vložit LEDkovou žárovku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

NO TAK TO JE FAJNE. Sice pozdě, ale přeci a za 170 ( ikdyž už to mám předělané po svém - bez homologace samozřejmě) to není tak hrozné. Když už před 2 lety se to prodávalo na Golf myslím a pasovalo to i do Rapida, cena ovšem byla 700. Maverick to měl u svého bílého Rapida už tenkrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak páni , zákaznícka cena je tam 5,54€ takže ešte menej , je to HELLA Made in Slovakia číslo dielu 3AF943021A /ktorý má predajnú cenu 32€ a je pre Rapid IND /

 

 

 

Tak už mi ich švihol kolega :D

Editováno: , autor: suri.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty si myslíš že za 160ks je hodně? Je tam vidět i odstínění, což já nemám, u mě to svítí až tak, že ta SPZ je přesvětlená hlavně ten lak nad SPZ pod světlama (jaks e to odráží) a svítí to až na zem. Toto už je asi lépe řešeno. Jak jsem psal Mawerick za to před 2 lety dal 700, jestli si to dobře pamatuji, pak si to přenesl i na O3 z Rapida.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...