Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Host amissus

LED osvětlení RZ

Doporučené příspěvky

Nestartuj to, aspoň se nic nedozvíš :-), radči jsi to neměl ani kupovat ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Hurá dnes mi predavač poradil ledky na špz,ktoré nebudú signalizovať chybu a mal pravdu.Netreba nič kodovať.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Po par rokoch opat nacriem do tejto temy, lebo aj po precitani vsetkych prispevkov som z toho jelen. Pochopil som ze MR2016 vyrobeny v xy mesiaci chybu bud vyhadzuje alebo nevyhadzuje. Vie mi povedat niekto do ktoreho mesiaca to nebolo treba ani kodovat? 

Ja osobne mam MR2016 vyrobeny 9/2015 bez senzorov vo vybave ambition plus. ..ale so start stop. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím, vše jsem si pročetl a chtěl bych si jen potvrdit mé shrnutí. Mám MR2016, takže zadní RZ osvětlují žárovky. Rád bych řešení s LED z MR2017. Odpověď z AS je: Výměna za originální díly (kus za cca 800 Kč) + nakódovat. Druhé řešení je na eshopu Škody koupit kus za cca 150 Kč a nechat jen nakódovat. Rozdílu cen rozumím. Těch 800 je prostě cena originálního ND a těch 150 je akce na eshopu Škody. Trochu nechápu, proč v AS mi nenabídnou ten díl z eshopu.

A teď otázka - proč u dílu z eshopu je uvedeno, že není použitelné pro start/stop? Nebo si to mám vysvětlit tak, že pro start/stop pro roky výroby  2012-2015? Je to tam napsáno tak zvláštně. A ještě hypoteticky - může být nějaký technický rozdíl mezi dílem za 800 a 150 který bude řešit tu výjimku pro start/stop? Nic mě nenapadá ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ok, rozumím, díky. Pořád by mě však stejně zajímalo, proč u tohoto výrobku je napsané, že nelze pro "start/stop". Čistě akademická debata ... Mimochodem, ivanet, co přesně máš za vůz? Já liftback vyrobený 6/2015.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja mám Rapid sedan 1.2 TSi 77kw rv.2013

Editováno na ivanet
    oprava

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se