Přejít na obsah

Lozisko u napinaci kladky


biker_xxx

Doporučené příspěvky

tak dneska se mi opet rozsvitilo dobijeni.....jak jsem psal o tom zvuku ze to ma jiny kdyz se to zrepasovalo....tak je zajimave ze ted jak kontrolka dobijeni sviti porad,tak ze ten zvuk zmizel.....

myslel jsem ze to bylo hlucnejsi lozisko,ale asi ne....nebo nevite cim by to mohlo bejt? a pritom je to cca 14 dni co altik byl zrepasovanej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem s tim nic nedelal,montoval mi to kamarad....ale jde o to ze to 14 dni jezdilo a az dneska to zase zaclo zlobit nad 4000 otacek...pak sem to zkusil pri volnobehu skoro na 6000 a uz to zustalo svitit.....:(

urcite to reklamuju to je jasny,jen mam strach jestli neodesel celej.......

 

ale nejvic mi je divny ze kdyz sem to provezl predtim po repasu,tak to melo malinko jinej zvuk .....myslel jsem ze je to tema novejma loziskama....

ale ted jak to dobijeni sviti porad,tak ten zvuk uz neni slyset a je to krasne tichy..... ja nemam tucha jak se ty altiky delaji,tak nevim co by tam mohlo vydavat jeste nejaky zvuky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je altík repasovanej a odskoušenej na stolici se zatěžovým odporem tak bych viděl problém někde v elektro instalaci . Sice je to neobvyklé, ale někdy stačí vzít ty nejhrubší kabely pročistit dosedací plochy a je po problému ;) Jinak pokud by + kabel byl blbě dotáhnutej na altíku tak to taky bude vyhazovat chybu dobíjení do dílny.

 

Na konektor a + kabel dosáhneš zespod auta je tam sice blbý přístup u tvého motoru ale dá se to bez shození čela ;) Dokonce i má medvědí pracka to dokázala ;) Ale vyndat už de blbě ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se uvidi cim to bude....jeste me napadlo...nemohl odejit regulator? protoze ten se nemenil....

dneska se promerovala baterka a nic to nedobiji....takze je to prej regulatorem.....

kamarad si je jistej ze tam nic neudelal spatne kdyz ho repasoval,ale ja si nejsem jistej...nejvic me je divny ze to zmenilo zvuk najednou.....

Editováno: , autor: biker_xxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...