Přejít na obsah

2. Jesenický sraz Fabii a Roomstrů


Doporučené příspěvky

Ale si to vem z druhý strany, já a další 3 co pojedou semnou, tak bydlí za Chebem :-) to mas cca 2 až 2.5 hodiny do Prahy, takže je to prast jak uhod :-)

Chlape ty mě neser...   http://www.mapy.cz/#!x=13.132253&y=50.171132&z=9&t=r&q=jesenice&qp=8.735560_47.794979_22.398820_51.434809_6&d=muni_4423_0_1&rc=12.373921_50.079636_13.469484_50.097029&rl=obec%20Cheb%2C%20okres%20Cheb%2C%20kraj%20Karlovarský_Jesenice&rp=%7B%22criterion%22%3A%22fast%22%7D 

To jsou dvě hodiny? Jo, je něco jinýho, kdyby měli jet opravdu někam do Pasohlávek a podobně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mě taky odrazuje od tohoto srazu právě fakt, že jsem z druhého konce Prahy. Mám to cca 110 km, ale prvních 40 km pro mě znamená, že budu pořád v Praze. No a právě těch 40 km může znamenat, že tam nebo zpět nepojedu 1:30, ale 2:30. No a to mi za to prostě nestojí.

 

A rozhodně to pro mě není daleko. Na srazy jezdím i ráno 350 km tam a večer 350 km zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ani tak nejde o vzdálenost. Berlín jsem taky neměl za barákem a jel jsem tam jen na otočku na sraz. Jen jde zrovna o ten blbej směr.

 

Já právě díky tomu, že jezdím do práce přes Jižní spojku, jedu někdy do práce 20 minut, ale někdy taky 2 hodiny a 30 minut. Podle toho, co je za den a jaký je provoz. Takže se pak nedivím, že klukům dál na východ se nechce, protože z cesty na hodinku a půl se může stát taky výlet na 3 hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jižní spojku jezdím párkrát do roka - vždycky jen cestou na letiště, jindy se Práglu vyhejbám jak čert kříži.

 

A fakt je, že je to sázka do lotýnky, protože zůstat tam viset v koloně je určitě nejmíň na 2-3 hodiny, i když se chlupáči budou snažit sebevíc uvolnit aspoň jeden pruh - prostě se do něj nacpe jeden zasran s kamiónem, kterej měl stát a čekat až se uvolní i zbytek - a je vymalováno, ten jedinej průjezdnej pruh se třeba po Barrandovský radiále alias "lanový dráze" za ním povleče jak zabržděnej šnek, protože on má naloženo a do toho krpálu z motoru víc jak 40-45 kmh nevyždíme.

 

A to třeba 3x v jednom tejdnu to tam profičím za cca půl hodiny z Černýho Mostu až na Ruzyň - pak tam jedu po měsíci a stejnou cestu se plížím přískokem vpřed skoro 3 hodiny v trojpruhový koloně tiráků už od tý smyčkový křižovatky na Čerňáku až na Slivenec...

 

Přesně o tom to je - o nechuti riskovat x-hodinový plížení se byť po dobrý, ale totálně zasekaný silnici na dálku několika málo desítek km. Za tu samou dobu jsem i po okreskách schopnej ujet trojnásobnou vzdálenost a v daleko menším stresu z možnosti, že přede mnou to někdo zahamstne, já nedobrzdím a vletím do něj nebo obráceně, že někdo zachrápne a křápne do mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové,

 

tohle samé se tady řešilo už loni, kdy byl první ročník. U toho jsem se fakt bál, jestli je lokalita vhodná, jestli někdo dorazí atd. (známe slibotechny co přijedou a nakonec o nich není ani vidět ani slyšet.) Ale povedlo se přijelo vcelku dost lidí a navíc se sešla fajnová parta. 

Takže si myslím že to můžeme uzavřít, kdo chce tak dorazí. Ano chápu že průjezd Prahou je občas adrenalin jestli to vyjde nebo ne, ale v sobotu ráno si nemyslím že to bude nějaké terno, co si budem povídat :)

Ten kdo bydlí za Prahou směrem třeba Boleslav, tak dojede do Prahy po dálnici, napojí se na nový pražský okruh a to ho vytáhne až pomalu k letišti a tam sjede na Karlovy Vary, pak hodinu po celkem pěkné cestě a je na místě. Za dobu co jezdím po tom pražském okruhu od Plzně směrem na Hradec popřípadě Brno jsem nezažil jedinou kolonu..Vždy to aspoň nějak jelo.

Ale uzavřem to tak, termín je dán, místo taky, čas taktéž, takže kdo chce dorazí :) Nikoho nenutíme :) Každopádně všechny rád uvidím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No nic, nemohu to nechat bez komentáře.....Myslím si, že když někdo bude chtít, tak si čas udělá a přijede bez ohledu na to odkud je...!

 

Jezdím autem každý den po celé ČR od severu po jih, ze západu na východ, naše cesty je jedno velké tankoviště, a zácpy jsou všude...a Praha taky není jedna radost.

 

Ale když může přijet RIPER od Mladé Boleslavy, Martínek s Radisem od Čáslavy, pan Kortyzon od Budějic, tak je to jen o lidech a chuti. Holt když je zácpa tak nějakou hodinu

vydržím...

Editováno: , autor: Janysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...