Přejít na obsah

Dodatečná montáž tempomatu


striska

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...

Neviem či si to nejako vyriešil, ale dodatočná montáž tempomatu a spolu s ním palubného počítaču možná je no treba viac vecí rozobrať keďže od výroby nie sú neťahané káble. Čo som čítal na zahraničných fórach tak napr. pri Volkswagenoch Up! v najvyššej výbave High Up! je káblovačka predpripravená (zrejme kvôli tomu, že aj v budíkoch už má palubák, ale nezapojený). Podrobný návod ako na to nájdeš tu (ale po polsky) takže musíš si to poprekladať: https://www.dropbox.com/s/qq4o7rj4u3ouuw4/Vw_UP____Skoda_Citigo___Seat.pdf?dl=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen dodám, že by ses měl připravit na docela pernou práci, díly interieru CG jsou spolu napasovány pěkně "natvrdo"... když mi Vaša tahal dráty k dalším repro, musel dost panelů oddělávat a je to o strach, vydrží? nebo praskne? sou to nervy, ale výsledek za to stojí. Když to budeš dělat, udělej prosím pár fotek a hoď je sem. Díky a držím pěsti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Takze jsem to studoval a je potreba mit HIGH jednotku BCM, coz ani ja s Eleganci z 10/2012 nemam ... jeta se da sehnat za cca 1000-1500, pak nove packy, a natahnout draty do motorovky. Vymena BCMky , ktere jsem se bal, asi pujde celkem v pohode, alespon dle DP. Jinak zatim na to dlabu, budu delat na jare-v lete, s MF volantem ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím páni, dnes som si dal namontovať Tempomat a je to úžasná vec. Dlho som hľadal kto to namontuje do Citigo.

Na Slovensku to montuje táto firma a majiteľ je veľmi šikovný http://www.autoalarmy.sk/strediska/b-b-auto-elektro-s-r-o-fucikova-8-senec.html

Cena s montážou je 530€.

V Čechách to montuje firma www.levnealarmy.cz v cene cca 500€ na komplet.

Info o tempomate nájdete u dovozcu pre ČR a SR tu https://www.tssgroup.sk/produkty/zabezpecenie-vozidiel/tempomaty/ . Poradia Vám aj najbližšie servisné stredisko.

Ide o univerzálni tempomat AP900C + páčka + kabeláž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No 500E je celkem dost ... kdyz to vezmu v originale, tak packy cca 1000, bcm s podporou cca 2000 a kabelaz bud udelas nebo cca 1000. Dily samo pouzite originaly. Prace tak 4-5h, k tem konektorum  od BCMky je fakt debilni pristup...Mel jsem ruce jak kdybych me doma 10 kotat...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verim, nikdo nemusel sundavat volant, menit packy, tahat kabely z pacek a hlavne pinovat BCM ... Ja ty konektory na BCM delal 1,5h ... samo jsem to dal dokupy a zjistil jsem ze jsem tele  a zapomnel jsem jsem zapojit dva nove draty do BCM ... takze vytahnout BCM a znova ... a voala trvalo to 15 minut na pohodu ... protoze uz vim jak, jak si je natocit atd ... ale poprve ... hruza ... takze kdo to delal, bude to mit driv ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...