Přejít na obsah

Dodatečná montáž tempomatu


striska

Doporučené příspěvky

DĚKUJI 

tak jsem srovnal, mfa mám , budíky tedy nepotřebuji kuchat, mám 2015, takže je pro mne podstatný konektor páček po11/2013,BCM konektory jsem ještě neviděl, pouze nahmatal  hodně hluboko :-)

Jen mi nesedí jedna věc viz foto, chyba tisku????

Ty piny koupím na pultě někde?

benzín.pngplyn.thumb.png.42d02cfdf0e983ff5f758fc8ef1cc769.png

Editováno: , autor: kutilferda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak nesedi? Mas to tam ode mne jasne napsany, Oranz a cerny je pred BCM spojen/spajen ... ale dale pak vede kazdy dal, jeden do motorovky, druhy do BCM ... konektory poptej nejakeho garaznika, vrakoviste, je to jeden z nejcastejsich interierovych pinu ... jinak se daji koupit v CR, ebay, ali ... hlavne ne ve skodovce ty jejich megapredrazene opravne sady ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidim cely screen shot ale asi nemaji, jestli myslis ze na jednom je 35 na 35 a na druhem 35 na 36, tak to je ale spravne, kouni na obrazky a na index ( cisla ) an spodni strane Elsy ... an screenech to nemas, ale je to dobre ... v prvnim schematu jsou cary nad sebou na pozici 35, tudiz 35 jde na 35 ... na druhem jsou o jedno posunuty, z indexu 35 jde na index 36 a opacne ... to jsou zaklady schemat v Else :) 

Editováno: , autor: danikd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez toho indexu by byla prace se schematy peknej opruz ... kdyz se to bejde na jednu stranku, OK, ale kdyz to je slozite schema, dost to pomuze ...

Vyzkousej si to, v Else kliknes dole an index a udela ti to sloupec, pripadne kliknes na "konec dratu" - tady treba na tu 36 a ono ti to hodi kurzor tam kam to vede ...

Ted uz ti to pujde lepe, tak at se zadari ...

Editováno: , autor: danikd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...