Přejít na obsah

Dodatečná montáž tempomatu


striska

Doporučené příspěvky

BCM    T73b/44      páčka T16d/6

BCM    T73b/45      páčka T16d/2+4    ECU   T56/29

BCM    T73B/46      páčka  T16d/5

BCM    T73b/47      páčka  T16d/3

BCM    T73a/44     bylo na pojistku SC3 modro černý  a jde na páčku T16d/1

To je vše co jsem napinoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok Super Moc dekuji.  Mě to taky od začátku podle těch hlášek připadalo, že by mohl být problém právě v zapojení ECU, ale někde v předchozích příspěvcích píše Kutilferda, že tam dal Pin právě z BCM. No ono už se do toho konektoru dostat je zážitek. Když jsem poměřil tu zátku s konektorem tak to rozměrově odpovídalo ,ale je pravda , že to mezi těmi jazýčky může být jinak a na délku taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok pro jistotu to můžu to vyměnit. Musím ho někde sehnat. Objednací číslo nevíš? Nebo bys mi ho byl schopen nějak poslat? Odkud jsi?

Stejně nad tím přemýšlím že piny jsou zajištěny ještě fialovou závorou a tu jsem tam dostal. Myslím, že by neměl vyjet. 

Určitě to stojí za zkoušku to vyměnit za origo . Doufám, že ten co jsem tam nacpal půjde ven . Vypíchnou tu pojistku by mohl být dost problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velké díky Danikovi. Mimořádný přístup -poslal mi správné Piny. Zapojení jsem měl vše správně. Opravdu byla chyba jen v Pinu. Do motorovky jsem použil nevhodný Pin z BCM. 

Po odjištění fialové závory šel lehce vyndat. Správný Pin od Danika při zasunutí do pozice slyšitelně zacvaknul a pak stačilo zajistit fialovou závorou.

Parkolvák Citigo.JPG

20200620_113227.jpg

20200620_122904.jpg

20200620_123602.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si dovolil pro přehlednost rekapitulaci jako pomoc pro instalaci tempomatu.

Citigo kod motoru CHYA model 2018. Páčka 1S0953503D

 Zapojení se svolením Danika dle přilohy. Konektor v motoru pravý ten blíže k blatníku. B T56a/29

Kodování

BCM            Bite17 Bit 7

Přístroje      Bite 1  Bit 3

ECU             Bite 5  Bit 5

Možná poprosit Admina o umístění na začátku Tematu

Schema Danikd.JPG

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...