Přejít na obsah

DPF (Filtr pevných částic) - problémy


PetrsUL

Doporučené příspěvky

Zdravičko klubaci. Auto mi začalo při plynulé jízdě poškubavat tak sem napichnul dia DELPHI a podíval se na stav filtru pevných částic. Mám ho zanesený 56g z 60g. Tak jsem ten večer vyvolal na dálnici regeneraci přes dia VCDS. Vše probíhalo v pořádku, trvalo to 14min. Teď mi přijde ze auto má plynulejsi chod a už dva týdny ani necuklo, vše je Ok. Každopádně mi jde o to, ze i po té regeneraci kterou jsem vyvolal mám stále 56g zanesení. Nemělo to trochu klesnout? Jak dlouho to asi vydrží?

 

Pro koumaky typu " DPF je na ho... " mohu říct ze jsem rad ze DPF mám a jestli ho budu muset vyměnit tak to vůbec neřeším, protože moje octa pro mě udělala vždy tolik a nikdy mě nikde nenechala viset, tak si to zaslouží. (O2 2008 1.9tdi 77kw BLS 209.000km) díky za reakce a rady :)

IMG_0505.JPG

Editováno: , autor: LamZa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím. Vie mi niekto poradiť? Mám Octaviu II, kód motora BLS.V servise vymenili turbo aj dpf s čidlom G 450 a káblovačku od riadiacej jednotky DPF. Prvý krát mi zasvietila kontrolka DPF , tak som ho vypálil zhasla a týždeň bol pokoj. Po týždni sa rozsvietila, šiel som to vypáliť, bolo vidieť aj dym za autom, ale keď zhasla kontrolka DPF tak sa rozsvietila kontrolka motora a žhavenie. V servise napichol auto na počítač a šli sme sa previesť. Regeneráciu vedel spustiť ale na 20% sa zastavila a vypísalo že DPF filter je neúčinný. Auto má slabý ťah. Nemá s týmto problémom niekto skúsenosti?Ďakujem

Editováno: , autor: Miko81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...