Přejít na obsah

Octavia III SCOUT


DavidSK

Doporučené příspěvky

dovolím si to napsat sem... jak jsem slíbil... tak jsem konečně mluvil se svým prodejcem, byli v MB a ukázali jim novou Fábii i v kombi a nového Superba i v kombi

 

prodejce to popsal tak, že Fábie heč. moc pěkná, hranatější, jakoby Polo, vyvážená... Fábie kombi jakoby zmenšená Octavia III kombi

 

Ale... z nového Superba jim prý všem spadla brada, auto úplně někde jinde, krásný design, ještě větší, zepředu design směřující k Bugatti... kombi není až tak výrazné, ale taky úplně někde jinde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem Scout potkal ráno v MB, tedy O3 s oplastováním kolem kol a prahů. Překvapivě neměla oplastované nárazníky, ale to klidně může být v produkční verzi jinak.

Každopádně je evidentní vyšší světlá výška a vyšší pneu, stejně nako u O3. Ale nějak se mi to úplně nelíbilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na těch fotkách co jsou všude po webu se mi tedy moc nelíbí. Je to takové opuchlé. Snad to bude v reálu lepší. Ty gumy na tom jsou hrozné balóny. Vrazil bych na to 18'' s nižším profilem.

Ten dvou barevný interiér s hnědou vypadá vcelku zajímavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto je dle mě nejšerednějsí scout, co kdy Škodovka vyrobila - ty plasty jsou hrozný.

Na rozdíl od O2 scouta toto prostě vypadá, jak když si doma v garáži nějakej amatér oplastuje sériovku  O3. 

Editováno: , autor: Luman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...