Přejít na obsah

Octavia III SCOUT


DavidSK

Doporučené příspěvky

nemám kombinaci-je tam napsáno černá. Ta hnědo-černá se mi moc nelíbila.

 

Pawouku-já nerozumím, co tím chceš říci....- edit. Už jsem to pochopil. Ale mi už profesor Kováček na střední škole před 35-ti lety říkal "Štěpanek, vy mate vedeni přez Mont Bľank" (ty chyby v diakritice jsou tam záměrně-bylo to v Ostravě a tam je všecko "kratce")))

Editováno: , autor: radim1234
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč ostuda, je to třešnička na dortu a vozidlo se přeci podle konfigurátoru u prodejce neobjednává, už se to tu psalo několikrát, prodejci mají svůj objednávkový systém a ten se může i lišit a ten správně doobjednává potřebnou úpravu konfigurace, např silnější aku a podobně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejce mi psal at vyčkám na konfigurátor, že to bude lepší..Navíc komfort člověka který si vybírá je určitě větší když v klidu doma koukne co a jak , jaká výbava nekoliduje s jinou, a podobně. Pak i ty barvy si může prohlédnout v provedení Scout, atd..Proto ostuda.

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkovací senzory přední + zadní na Scouta stojí 17.400 Kč a na Audi A4 stojí 22.100 Kč (položka 7X4).

Cena 12.700 Kč platí k akčnímu paketu, který sám o sobě stojí dalších 39.900 Kč.

 

Nesmíš ho brat tak vážně. On rád provokuje a záměrně zamlčuje důležité věci. Musí, úplně blbý totiž evidentně není. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Přesně tak, když bych do něj někdy šel, tak se asi budu muset domluvit se servisem na lakování těch stříbrných dílů načerno. Nebo vybrat stříbrnou metalízu, to by mohlo vypadat trochu líp, byť to asi bude jiný odstín.

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.auto.cz/skoda-octavia-scout-prvni-jizdni-dojmy-2-82016

 

Brali by jste scouta nebo laurin a klement? Je tam rozdíl něco přes 50 tisíc při stejné výbavě kterou jsem dle ceníku zkoušel konfigurovat.

 

Akorát u LaK je při 4x4 pořád stejná světlá výška a nelze dát paket pro špatné cesty...

 

Škoda slíbila konfigurátor do konce týdne, a je pondělí a stále není, ani u LaK není ten nový motor 135KW :-( Snad to brzy napraví...

Editováno: , autor: jindrous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ony ty fotky jsou taky z divných úhlů. A kdyby se ten světle šedý plast nalakoval na černo a na předním nárazníku tak netrčel dopředu, možný by to vypadalo lépe.

 

A hlavně ta červená je na té první fotce dost narůžovělá ... to je focené na sto% mobilem.... :kol-60:

 

Jinak ten stříbrný plast bude opravdu limitem pro výběr barvy... né všechny k tom půjdou.... zajímavá by mohla být např. bílá ( i když se tady netajím, že to není moje oblíbená barva na autě)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...