Přejít na obsah

Octavia III SCOUT


DavidSK

Doporučené příspěvky

Ja som bol odjakživa na čierny interiér, ale celkom v tom Scoute vypadá dobre aj v hnedom prevedení.

Rád by som videl hnedé prevedenie na živo alebo viacej reálnych fotiek, zatiaľ všetky fotografie novinárov sú len v prevedení s čiernou Alcantarou.

Ešte som zvedavý na hnedý základ - látka.

Ale ako som písal už viacej krát, do Scouta by určite patrila aj ako voliteľná výbava strop v čiernej, predsa je to tak trochu viac športový derivát Octavie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako ja neviem bol som z toho Scouta nadšený ale keď vidím tie foto ( cena sa dá teoreticky akceptovať) a recenzie ....vidím tú váhu vo výbave 1550 kg.....a čítam o 135 kw motore ktorý je vraj len priemerne dynamický ......nuž neviem neviem....ten Leon Experience sa mi zdá vážne že krajší.....ale v realite to može byť úplne celkom inak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkné ...

 

Mně by se líbil míň drsnáckej vzhled. Tu stříbrnou "věc" vpředu nějak překousnu, ale ta zadní je fakt šílená. Třeba bude možnost větší konfigurace barevnosti, už u zrcátek v konfigurátoru je položka "Vnější zpětné zrcátko a další díly v barvě vozu".

 

Líbí se mi větší hmotnost taženýho přívěsu, je škoda, že nejde tohle zvýšit i u obyč. 4x4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera definitivně doladil objednávku a zaplatil nějaké peníze.Oproti původní, zde zveřejněné konfiguraci, jsem udělal dvě změny. Zrušil jsem panoramatické střešní okno (někde jsem si přečetl, že to má vliv na pevnost -nevím jestli to je či není pravda,páč to psal SM a tomu moc nevěřím, nicméně nechci v takové zásadní věci být experimentátorem a tak jsem šel od toho) a přidal Columbuse (jak jsem tady již jinde taky psal, to rozlišení a celkový pocit z displeje Bolera, když mi to zapnuli, byl stejný jako u mikrovlné trouby z roku 1984 a tak jsem chtěl zůstat u Swingu, jenže ten už bude taky barevný se stejným typem displeje a to nechci). Ještě jsem si tam přidal kouli (tažné), protože jsme se nemohli shodnout a kouli jako jednu z mála věcí asi ferda nedokóduje(i když možná elektricky jo a ten "hardware" by mohl vytisknout na 3D tiskárně)....to je asi tak vše. Do výroby to prý půjde 1. týden v říjnu. Kterého roku dealer neuvedl, nicméně prachy shrábnul.

Editováno: , autor: radim1234
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne neviděl. Jestli je nebo není to s tou panoramou nesmysl, to já nevím,ale pokud SM napíše to, co je v prvním odstavci, tak já k tomu za své peníze přihlédnout musím. Ať se s nimi soudí Boleslav za poškození dobrého jména ale já se pak za svých těžce vydřených 32 litrů nebudu s někým dohadovat. Až někdo napíše SM = Blesk a ne motoristický časopis, tak k tomu třeba přihlížet nebudu :-)

 

P.S. Po několikáte zkouším jako přlohu nahrát to pdf a nejde to. Je to tady někde na foru už zveřejněno (něco ve smyslu toho, že nemá cenu kupovat normál oktávku ale rovnou RS a myslím, že se ta příloha jmenuje RS.pdf a tam hned v prvním odstavci je to o té panoramě). ....

Editováno: , autor: radim1234
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na SM se můžeš víš co. Ale vem si to logicky - taková "díra" ve střeše se může časem projevit. Je třeba rozdíl i mezi liftbackem a combi - lift má větší otvor pro páté dveře a tudíž větší sklon ke kroucení karoserie a tím pádem i k rozvrzanosti. Ale to bude asi tak všechno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...