Přejít na obsah

Výplně dveří


Host amissus

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Ať nezakládám další téma - neporadí někdo grif jak sundat plastovy kryt motoru zadniho sterace na LB? DP hovoří jasně ale zatím se mi to nepodařilo.

 

A už to vidím - musím vycvaknout tyto dva plíšky ...

 image.thumb.png.db1c071dd4f03ce9a48a0d19d51775f6.png

Editováno: , autor: ondra.rs
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Kdyby někdo uvažoval o textilním kobercovém čalounění kapes ve dveřích a dalších příhrádek v interiéru pro Rapida, tak jsem na Aliexpress našel tuto nabídku z Turecka. Má na své výrobky na jiné modely vozů i vesměs kladné hodnocení. Rapid bude asi novinkou v jeho nabídce, stejně asi jako Scala.

https://tr.aliexpress.com/item/1005003773809642.html?spm=a2g0s.imconversation.0.0.15bc3e5fQbhYi9

 

Já budu objednávat. Nyní si dopisuji s prodejcem, abych vybral správnou ze dvou nabízených variant - tuším odlišnosti ve tvaru příhrádky před spolujezdcem, snad mi poradí. Chtěl bych mít jistotu objednání správné verze. Netuší někdo jestli se liší tvar schránky před spolujezdcem dle výbavy (třeba s Amundsenem a bez něj)?? Nebo obecně ce se může v nabízených variantách čalounění lišit? Napadá mě ještě tvar loketní opěrky, která se s nějakým MR změnila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 7. 1. 2022 na 8:51, tom01 napsal:

https://tr.aliexpress.com/item/1005003773809642.html?spm=a2g0s.imconversation.0.0.15bc3e5fQbhYi9

Tak dnes jsem se rozhoupal a objednal na Aliexpressu. Tak jsem zvědav, co se bude dít (clo, doba dodání, výsledná kvalita zboží...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dnes přesně po měsíci dorazil balíček z Turecka 😃. Šablony jsou hezky čistě nařezané, jejich přesnost nemám teď čas v autě ověřovat, ale po zkušenosti s obdobnými výrobky zdejšího člena @mapo27 v jeho Karoqu se toho nebojím. V tom pytlíku je toho mrak. Když jsem to zběžně procházel, tak některé sablonky jsou tam i 2x. Jednou z takového tenkého semiše a jednou ze samolepicího autokoberce, takže mi asi i něco zbyde 🙂...

 

No, s lepením počkám až bude hezky teplo 😎, ale věřím, že to bude luxus oproti těm tvrdým škrábavým bakelitúm.

20220303_174337.jpg

  • Díky 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
V 7. 1. 2022 na 8:51, tom01 napsal:

https://tr.aliexpress.com/item/1005003773809642.html?spm=a2g0s.imconversation.0.0.15bc3e5fQbhYi9

Dnes jsem konečně našel odpoledne čas na nalepení čalounění kapes a přihrádek. Lepil jsem na sucho, tvary seděly celjem dobře, ale chce to zručnost. Začal jsem raději zadními dveřmi, kam tak často nekoukám a končil dveřmi řidiče, kde už mi to šlo lepit o poznání lépe

20220617_111740.jpg

20220711_182035.jpg

20220711_183331.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...