Přejít na obsah

Výměna rámečku masky


acro

Doporučené příspěvky

je to tu popsáno poměrně dobře, já jsem jej nechal měnit v servisu a doporučuji, protože i oni se s tím drbali.... Lucasse si ji měnil sám a byl z toho dost rozladěný, dost velký problém je vycvaknout ten starý rámeček... nárazník se nesundává, to by byl ještě větší porod.... pozn.: mřížka masky na rozdíl od rámečku masky je součástí nárazníku - jeden svařený kus!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak píše Hravec - šílený!

Ze všeho co jsem dělal na autě, leč tohle vypadalo fakt jednoduše, byla naopak asi nejšílenější věc! :) Tipuju, že jsem na tom strávil tak 2hod. Strašná piplačka. Zaklapnout nový rámeček otázka pár sekund, ale dostat z toho ten původní... :kol-34:

Možná by bylo jednodušší sundat celý nárazník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi rovnou řekli v autorizáku, nárazník asi dolů! Určitě to ale nevěděli. Sám se neodvážím. Jak to budu mít hotovo, napíšu co dělalali a cenu. Možná i foto. Vzali si týden na nastudování.

Jinak jsem si početl ten Hravcem doporučený odkaz. Škoda že ty fotky toho auta tam nejsou. Mám také vše černé a mlhovky stříbrné, takže asi ne omyl. Zřejmě je valili ze začátku všude.

Editováno: , autor: acro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v odkazu výše jsem cenu uvedl... pro nevěřící zde je faktura - dle dílenské příručky bez demontáže nárazníku!

 

 

fotky jsou tady: 

 

ještě bez černých zrcátek

 

naska + černá lišta mezi mlhovkama + černé mlhovky (původně stříbrné)

 

 

a zde jsou mlhovky černé - výměna (faktura):

 

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale fakt to nech na servis, ať si ku*ví ruce oni.. viděl jsem pak ruce mechanika, jak měl dodřené prsty a zápěstí, stejně tak vedoucí servisu, jak se s tím drbali... ale jsou šikovní...

 

zrcátka se dají v pohodě zvládnout doma, když víš jak na to... na to jsou na youtube i videa... podobně i mlhovky jsou v pohodě, na to je návod Návodu v obsluze (výměna žárovky)...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Hezký den, dnes mi přišel černý rám masky a chtěl bych si ho tam dát. Zkoušel jsem to šroubocákem vycvaknout ale podařil se mi jen jeden a ten ani ted nezaskocil zpet. Vidim ze vi to máte tak se chci zeptat jak na to. Ty 4 šroubky jsem oddělal. Myslím že by to chtělo ještě oddělat celý ten černý plast který šroubky drželi ale na už jsem si netroufnul. Trochu jsem si poškrábal to žebrování takže už ted chci jit na jistotu :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,většinou si to nechávali kluci vyměnit v servisu,že je to hrozná práce, ale pokaždé určitě nárazník nesundávají, takže to jde i tak, ale jsou z toho prý nervy a odrané ruce. Já ten rámeček taky mám a až budu tunit, tak mě výměna taky čeká.Ten rámeček i s tím žebrováním jde vydělat jako jeden kus,jestli je kvůli tomu nutné úplně sundat celý nárazník nevím, každopádně se vydám touhle cestou než se tam někde pižlat, když tam není misto na ruce.

No pak nezapomen napsat, jak ses s tím tedy vypořádal, připadně hoď i fota.

Editováno: , autor: Sanek81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo kamaráde, tak tahle kravina byla ze všech věcí co jsem si dělal na autě ta nejdebilnější :D .. Taky se mi stávalo, že po uvolnění první západky a snažení se uvolnit tu druhou, se první vrátila zpět. Vyřešil jsem to tak, že jsem si za každou západkou dál nějaký tupý předmět (nebo i stahovačku na kabely) aby se nemohla dostat zpět. Ke konci ale lišta neudržela ten nápor a praskla. Příště sundat komplet nárazník, nebo to svěřit servisu (kde to stejně tak či tak ulomí :D:D).

Nicméně šílená práce, 2 hodiny v prdeli, krvavý ruce, ale o to větší radost z výsledku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...