Přejít na obsah

Výměna rámečku masky


acro

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Dneska v servisu na výměně přední masky a rámečku. Cena za práci 2020,- s dph bez započítání masky (3200,-) nebo rámečku (900,-).

Mimochodem ten rám byl objednanej od škodovky už tři týdny a pořád nedošel, prej maj celkově nějakej nedostatek RS dílů. Zatím tedy jezdim pouze s maskou.

Editováno: , autor: rennesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přední masky a rámečku? - jak tomu rozumně? jaké masky?

 

a co tam lepili? to tě tedy vzali pěkně na hůl a jak je vidět tak sundávali nárazník.... mimo to i vyšší hodinová sazba, když pominu ještě navíc moji slevu ...

 

mě ho nesundávali nic nelepili a ceny byla jak je uvedeno výše:

 

post-52171-0-25760500-1392157465.jpg

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, to z toho co jsi napsal není jasné.... i když teď když jsi to vysvětlil, tak jsem to tam našel.... tak sem máš dát i fotku.... a tobě by tam pěkně slušel ten viz výše červený proužek, neuvežuješ?

 

nicméně s tím honeycomb co jsem četl na zahr. fóech se pěkně zasírá motor, dostává se dovnitř i velký bordel - ona totiž původní maska skoro z 1/2 není durch ale je plná...

 

jen je zajímavé že autorizovaný servis šel do neautorizovaného dílu a neautorizované opravy, kamošovi to v Brně nechtěli namontovat...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se rozhodnul pro tu černou, ale je pravda, že tý poloviční výplně u základní mřížky jsem si všimnul. Nenapadlo mě ale, že by to mohlo dělat bordel uvnitř. Tak snad to nebude mít tak zásaní vliv na životnost motoru.

Editováno: , autor: rennesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jenom čistej matnej plast. S tím pletivem to neni špatnej nápad. Ale do servisu se mi s tim už nechce, obzvlášť, když ta demontáž stála 2 tisíce, a nejsem si jistej, zda by tam to pletivo šlo dát i bez sundání nárazníku. Plus jak by se to tam uchytilo aby to drželo pevně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...