Přejít na obsah

Výměna rámečku masky


acro

Doporučené příspěvky

Už jsem se rozhodnul pro tu černou, ale je pravda, že tý poloviční výplně u základní mřížky jsem si všimnul. Nenapadlo mě ale, že by to mohlo dělat bordel uvnitř. Tak snad to nebude mít tak zásaní vliv na životnost motoru.

 

však ano, myslel jsem dát ten červený proužek výše od milotecu právě na ten černý rámeček, myslím že by to moc pěkně kontrastovalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stahovací pásky - ideální řešení. Ale teď už to tam nedám, to by se zase muselo celý sundat.

 

myslím že bys to zvládl sám, tady máš návod pro sundání RS nárazníku u normálního to bude hodně podobné...

 

ten rošt zezadu musí držet i i přilepením buď tavnou pistolí nebo tím černým sajrajtem co ti lepili tu mřížku - jmenuje se to Terostat MS 930 – HHA 381 015

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Rámeček jsem měnil u modráska minulý týden nejednoduší sundat nárazník!!! Trochu opruz dva šrouby vedle světel a dvě zápatky po stranách masky. Zatlačit do nárazníku zatlačit zápatky a nárazník vysunou! :kol-47:

post-1971-0-46175600-1426185488_thumb.jp

post-1971-0-92686900-1426185512_thumb.jp

post-1971-0-94478700-1426185658_thumb.jp

Editováno: , autor: kačer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Na první pokus rámeček sundaný. Trvalo to asi hodinku. Ruce mám sice lehce poškrábané ale šlo to. Dokonce lépe než jsem myslel po tom co jste psali tady na fóru. Byl jsem z toho vyděšený, ale nakonec se podařilo. Teď mohu říct, že jsem rád že jsem nejel do servisu, ale znova bych to asi nedělal. Ale penízky ušetřené. Začal jsem v rozích nahoře a šel jsem z obou stran směrem do středu. To bylo asi deset minut. Pak z horních rohů, po stranách dolů. Nakonec z dolních rohů po dolní straně ke sťredu. Nejhorší byly ty západky dole druhé od středu které se musí tahat nahoru aby vyskočily. Nakonec jsem si zohnul jeden šroubováček kterým jsem se snažil to vycvaknout. Ty 2 západky mi trvaly asi půl hodiny i s ohýbáním šroubováku. Poslední 2 západky od středu už byly brnkačka. Myslím, že kdybych to dělal znova a věděl co vím teď tak se to dá během půl hodinky udělat. Takže výměna rámečku přední masky z chromovaného za černý vs. JÁ.... 1:0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Čaute, tak dnes proběhla výměna chromového rámečku za černy k tomu i černé kryty zrcatek. Zrcátka v pohodě za 5 minut cvak cvak a hotovo. Po přečtení veškerých připomínek a manuálů jak na rámeček, jsem to zkusil sám než platit servis. prace trvala cca 30 minut ruce krvavé rámeček na 3 kusy ale je to tam. je to pěkné zrcátka + rámeček. Na jaře ještě rs nárazník ( předek + zadek ), křidélko a hlvně kola a budeto fajn :)

post-97462-0-75463300-1451823290_thumb.j

Editováno: , autor: Lukas05
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...