Jump to content
Lucasse

Znak Škody na kapotě - úprava

Recommended Posts

Je to tu už několikrát na foru, jak sundat znaky a nápisy. Buď vlasec a podříznout nebo ohřát hrokovzdušnou pistolí (nebo fénem), mechový podklad s lepidlem pak změkne a jde to pak docela dobře sloupnout bez použití většího násilí (akorát pak je to většinou nepoužitelné). 

A jak jste to tam znova přilepili? mám dobrou oboustranou pásku ale mám strach aby nebyla moc vysoká... jak jste to řešili vy co jste znak demontovali?

Původní znaky, které po sundaní již nemají origo lepicí vrstvu bych přilepil PU lepidlem, případně tou kvalitní oboustrannkou (tloušťkou bude cca odpovídat lepící vrstvě z výroby)... já kupoval znaky nové (které následně prošly úpravou), čili s neporušenou origo lepicí vrstvou, pomocí které jsem znaky přilepil a nic jiného nepoužíval

Kupoval si nové s čiernym lesklým podkladom? A do biela potom nastriekal alebo je to nejaka folia? Diky  B)

Bylo mi doporučeno koupit ty staré s matným, barva se na nich lépe chytne. Nastříkáno kombinací plnič + barva vozu (bílá candy), chromové části následně plastidipem ;)

• Upvote 2

a když jsi dával ten bílý podklad, jak jsi zamaskoval ty chromované části? Protože, jestli se nepletu, jde vidět před úpravou do černé, že jsi měl kombinaci chrom/bílá...? Děkuju

taktiež sa pridám s úpravou emblémov. z aliexpressu som kúpil čierne lesklé následne rozobral ,šlo to pekne dať dole aby som  nastriekal spodok emblému do farby auta.

tu je výsledok.

už sa teším keď budú na aute

20200225_103253.jpg

20200225_130638.jpg

a čo sa týka ceny 8 Euro (aj dáke drobné) emblémy z číny a farba + lak origo škoda 12 Euro (to som už mal na opravy po kamienkoch)

https://www.aliexpress.com/item/32955407216.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d6r2TbN

https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/hfb381086-sprej-bezova-cappuccino-skoda-22192.html   farby majú asi všetky

Edited by marko100le

Posted (edited)

Chvílku sme tu mali pekne , tak sú znaky už na aute.

som spokojný

20200320_124939.jpg

ppp.jpg

20200320_124915.jpg

Edited by marko100le
  • Upvote 1

Posted (edited)

pre info: aj originál znak aj aj ten objednaný z číny sa  dá pekne rozobrať tak že ak si trošku šikovný  nič nepoškodíš.

je to tam nacvaknuté.

prikladám aj foto

20200715_214305.jpg

20200715_214312.jpg

Edited by marko100le