Přejít na obsah

Demontáž držáku telefonu


Troll

Doporučené příspěvky

Dobrý už to vidět není. Tak cajk. Ale koukam že tam máš jinou lištu, tu tvoji už neměli ? Ja se setkal totiž že mi poškrabali ve škodovce právě tuhle lištu a když jsem po nich chtěl náhradu ať ji vymění tak mi bylo řečeno že už se nedělá že by se museli vyměnit lišty uplně všude což vychazelo na strašny prachy, bylo to na  Supu II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Páni , vedel by niekto poradiť ako sa dostať priamo k jednotke BT , ktorá je pod sedadlom spolujazdca ? Čo je nutné demontovať , ako postupovať , aby sa nič nepoškodilo. Mám ju defektnú a dnes mi dorazilo nová , rád by som ju vymenil. Neviem však aký je postup resp. aké potrebujem náradie.

 

OCT II FL 2010

 

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem šulda , včera som to vyskúšal sám. Stačilo odsunúť spolujazdcovu sedačku úplne dozadu + hore , potiahnuť plastový kryt pod ňou a ,,10,,kľučom povoliť 3šróby klietky , čo drží jednotku. Je troška horší prśitup z zadným dvom šróbom , ale dokopy je to otázka 5minút.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Dobrý den,

 

chci se zeptat jesli se nestane nic s columbusem když odstraním konzoli (držák) na telefom.

 

Když jsem konzoli rozebral tak jsem zjistil, že se tam skrývá docela veliká díra do palubovky :((((, takže jsem si řekl, že haradím ťelo toho držáku nějakým univerzálním držákem třeba neco takového

(http://mvshop.cz/ibo...6210031370.html),

samozřejmě bych to upravil aby tam bylo jen ten držák bez té nožičky.

Jde mi ale hlavně o to, jestli je držák pro samsung galaxy S4 nebo nějaký adaptér pro něj jako je (http://eshop.skoda-a...elefon-iphone-4)

nebo jesli prostě jednoduše odendám ten držák odpojím plošňák, je tam nejaká sbernice, napájení a asi antena a nic se columbusu nestane.

A rovnou bych z napájení co jde do toho plošnáku v té konzoli napájel miniusb a telefon spároval přes bluetooth s columbem.

 

Dalsí věc, když bych přidělal napájení je nějaká možnost stávající sbernici předělat na miniusb?

 

nobo ještě jinak lze propojit columbus přes mini usb jako se propojoval telefon přes věstavěnou konzoli?

 

Předem děkuji za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...