Přejít na obsah

Prerabka interierovych list na sivu s ciernou


vonsakjakub

Doporučené příspěvky

perfektní, na něco podobnýho se na jaře chystám, akorát do bíla asi dipem, a jsem rád že to u někoho vidim jak to finálně bude vypadat, super, pár věcí na doplnění se zeptám, třeba to ještě někomu pomůže, to pogumování jde z toho dobře? nechat odmočit a umejt nebo si to škrabal? pak sem mě zajímá, co obnáší sundání těch rámečků okolo kliky a vejškáčů, bál jsem se že to dolu nepude a že to nebudu moc stříknout, musel dolu asi tapec předpokládám a ze zadu odcvakat nebo jak? A druhý když vyndáš ten výdech klimy, tak jde dobře ten rámeček sundat, aby se to žebrování nepoškodilo či nenastříkalo taky? jinak zadní panel si asi dělal dle dílenský příručky ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze to pogumovani jsem zbrousil vybracni bruskou a potem do hladka rucne 600 smirglom  ked cches na dverach striekat pri vyskacoch tak je dobre si dat dole tapec a piekne to z vnutra poodcvakovat ja osm to skusal s vonka ale neslo to 

a ano ked vindas vydech klimy tak to ide pekne odcvaknut len id postupne lebo je to take krehke a rado to praska jdi po stupne podcvakovat a zadni panel jsem delal tak vse jde piekne jen vycvaknout a potem su tam  dva sroby ktere odsrobujes a vyndas to ven ale nejdriv vyndel popelnik potem vydech a nokec tu hornou cast kde jsou vyhrivani sedacek a potom odkrut ten ram ide to lehce

 

 

 

 

ale ty vydechy si poodcvakuj to se ti bude zle delat s nima 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo paráda, já právě taky okolo těch kliček jsem to jednou chtěl odcvaknout bez sundání tapecu a nešlo to, takže jsem si řikal, že tapec musí dolu, paráda, bohužel doma neni garáž, ale na velků noc jedu asi na 10 na slovensko, takže u šváry to na zahradě v pohodičce snad za den zvládnu, pokud bude trochu hezky, super, nemůžu se dočkat a na sraz to snad bude hotové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mě se líbí ve dveřích ten chrom.Mám ten tmavší ale hezčí je ten světlejší.Viděl jsem bouračku LaK byl bouchlej na předek 2.8 automat za 60litrů.Kdybych jí koupil vzal si introš kola a navigaci a zbytek prodal za 40litrů tak bych udělal dobrej obchod.Já se rozmejšlel a za tejden bylo auto fuč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...