Přejít na obsah

Vaše spotřeba


Hurikan88

Doporučené příspěvky

ano věříme ti(hned se nečerti) ale ty trasy co jezdíš ty tak ostatní třeba nebudou jezdit. Jezdíš rovinky, město, zácpy, jakej máš rychlostní průměr? Brácha jezdí s GTD taky 680km/nádrž.

 

Když se podivám na tvuj profil na sprintmonitor.de tak občas tam na mě koukne spotřeba 5,77l nebo 6,14l

 

Ted co je otevřená blanka bych asi taky dokázal jezdit za 7l ale jak.....prostě 95% lidí třeba na sprintmonitor.de na tvoje spotřeby nedosáhne. Proto je to zavádějící :t

 

Ale bud rád že jsi 5. nejlepší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem rád, že mi věříš, prt. sem nemám v úmyslu psát žádné nesmysly a honit si tu triko.

 

Poslední půlrok jezdím 1/3 okresky +2/3 německé dálnice běžně s průměrem za 1000 km cestu nad 110 km/h, viz. třeba posledně těch asi 123 km/h. Někdy do toho vlítne hodinové popojíždění v zácpě ve Frankfurtu a další hodina v Kolíně, ale obecně moc města jako Praha atd, nejezdím.

A kdyby mi to nezvedali v servisu při řešení reklamací (třeba těch 13), tak bych byl první :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

Tak pridam aj ja nieco z mojho 50l sudka :D Spotrebu nejako extra nesledujem a neriesim,ale ta posledna ma prekvapila.Dnes rano po 3 tyzdnoch suchoty s dojazdom 35km (tych 15-20km pocitam,ze by som este dal) a natankovani 49,15l EVO 100plus...80% mesto a klima v prevadzke cca 50% na plnu nadrz.

20190812_055105.jpg

Editováno: , autor: ritch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

No Tak se Přidám mám asi Měsíc RS 03 162kw TSI a hned jsem nadával proč tak malá nádrž ujeto za Měsic cca  přes 2000km zatím se mi podařilo zajet trasu 58km za 6,6litru jenže z5 uz to bylo 7,1 když si užívám výkon  tak jsem na 9,8 když to schrnu tak předpisově dodržuji rychlost tak jsem na 6,9 klimatizace zapnuta je léto tak myslím za mě super čekal jsem teda více, ta nadrž me štve mohli dat aspon 65l to časté tankováni časem si zvyknu asi. Před RS jsem měl ovci1 96kw PD TDI 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nejčastější otázka všech když se bavíme o RSu, KOLIK TO ŽERE?! =D  Tak pánové, umí to jet za 6, ale i za 16, dokonce i za 26.. :)

Vše záleží na řidiči a na jeho náladě a hudbě, kterou má puštěnou :D 

A teď k číslům, reálně na trase po okrskách jezdím za 6-7 litrů pohodovou jízdu dle předepsaných rychlostních limitů. Po městě je to cca 9-10 litrů. Po dálnici se spotřeba pohybuje cca 7,5 litrů při naší běžné dálniční rychlosti. Rekord mám zatím na Černohorském sedle, kde jsem cca na 6 projetí udělal spotřebu od startu 28l.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
V 20. 8. 2020 na 10:49, Radas99 napsal:

Nejčastější otázka všech když se bavíme o RSu, KOLIK TO ŽERE?! =D  Tak pánové, umí to jet za 6, ale i za 16, dokonce i za 26.. :)

Vše záleží na řidiči a na jeho náladě a hudbě, kterou má puštěnou :D 

A teď k číslům, reálně na trase po okrskách jezdím za 6-7 litrů pohodovou jízdu dle předepsaných rychlostních limitů. Po městě je to cca 9-10 litrů. Po dálnici se spotřeba pohybuje cca 7,5 litrů při naší běžné dálniční rychlosti. Rekord mám zatím na Černohorském sedle, kde jsem cca na 6 projetí udělal spotřebu od startu 28l.. :)

Krasne napisane, ked chcem rs benzin nepytam sa na spotrebu , ked jazdim predpisovo mimo mesta tak cca 7 , ked jazdim rezim sport tak bezproblemou mam 16-17l , mam chip na 300koni ktory vycaruje usmev a neriesim spotrebu 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Stale vie prekvapit s nechutne nizkou spotrebou 😁 s tym vykonom aj po 115k (100 oktan + Millers petrol aditivum) vcera Praha-Bratislava 100-160km/h,climatronic on,priemerka znizena 20min zapchou nakladanim porouchaneho Ferrari pred Brnom.Tank este pred tyzdnom na SK pred cestou do Prahy s realnym dojazdom na 50l nadrz 770km +/-

 

praha bratislava.PNG

Editováno: , autor: ritch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

RS245 + DSG

Spotřeba paráda, trochu jsem se bál dle testů, kde píší rozdíl oproti klasické RS 162kW +1.5-2 litry, tak mohu potvrdit, že to není pravda. RS 162kW jsem měl v manuálu a spotřeba je +- stejná.

 

Cesta Chomutov - Praha, půlka cesty po dálnici a měl jsem tam 7.7l s lehce nadlimitní rychlostí.

Teď cesta z Prahy do Paříže, v Německu na neomezených částech hodně nadlimitně 160-220, ale je hodně omezení, tak výsledná spotřeba 8.8l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

1. jízda je Děčínsko-Ústí D8-Praha-D1 Slakov u Brna- Uherský Hradiště a Brod-Trenčín-D1 Žilina-Martin-D1 Ružomberok-D1 Prešov-Vranov nad Topľou

cesta na týden za tchýní a tchánem, v kufru pohroma, kočár, cestovní postýlka, věci pro mě, ženu a půlroční dceru plus malý pes. Všechny dálnice tempomat 135+

 

2. běžná jízda z domu směr Ústí nad Labem přes Děčín. Krásná cesta podíé Labem, je to tam i zpět dohromady, směr Ústí to umím i za 5,5, je to lehounce z kopce.

316384683_555447973084628_905072918478726811_n.jpg

322666345_735777260965288_4973110200203686677_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...