Přejít na obsah

Vaše spotřeba


Hurikan88

Doporučené příspěvky

Tak v patek jsem jel na chatu a vcera zase zpet. 4 lidi v aute a kufr narvany k prasknuti. Trasa Praha-Dobris-Praha a prumerna rychlost 90km/h. Spotreba byla krasnych 6,1l. Bohuzel jsem to nestihl odfotit a pak jsem to v Praze zkazil, kdyz to na me dvakrat na svetlech zkousel nejaky typek ve starym BMW, i pres nalozene auto se ale nechytal :D a domu jsem teda dojel s 6,7l :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v patek jsem jel na chatu a vcera zase zpet. 4 lidi v aute a kufr narvany k prasknuti. Trasa Praha-Dobris-Praha a prumerna rychlost 90km/h. Spotreba byla krasnych 6,1l. Bohuzel jsem to nestihl odfotit a pak jsem to v Praze zkazil, kdyz to na me dvakrat na svetlech zkousel nejaky typek ve starym BMW, i pres nalozene auto se ale nechytal :D a domu jsem teda dojel s 6,7l :)

no fuuha, nie ze by som ti nechcel verit ale zodpoveda tomu aj realna spotreba podla paliva v nadrzi? ved to je neskutocna spotreba..ja mam manual a k takej spotrebe som sa este ani nepriblizil ani ked idem v aute sam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palivo odpovida. Jde to uplne v pohode, celou cestu jsem mel zapnuty ACC na 110km/h a rezim eco. A to tam ted mam R19, ale vypada to, ze tomu opravdu hodne pomahaji ty nove gumy! ;)

 

Nicmene jak rika johny, zazitek to neni, ale kvuli nakladu jsem ani rychleji nemohl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no fuuha, nie ze by som ti nechcel verit ale zodpoveda tomu aj realna spotreba podla paliva v nadrzi? ved to je neskutocna spotreba..ja mam manual a k takej spotrebe som sa este ani nepriblizil ani ked idem v aute sam...

Já sleduji spotřebu jak podle údajů auta tak na spritmonitor a v excelu a sedí to a tyhle spotřeby jsou s tímhle motorem reálné - ještě nemám auto ani zajeté (5 tis. km) a jezdím je taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak s novou TSI (18 palců) prvních 208 km za 8,2 litru (spočtena reálná spotřeba od stojanu ke stojanu - Natural 95 - Benzina). Jezdím zatím volně a většinou mimo město po okreskách (trasy převážně 15 - 25 km) s nejvyužívanějším pásmem otáček 1500 - 2000. Jednou za čas to nevydržím a vylítnu lehce přes 3000 : o ) 

Editováno: , autor: bigfin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...