Jump to content
Hurikan88

Vaše spotřeba

Recommended Posts

ano věříme ti(hned se nečerti) ale ty trasy co jezdíš ty tak ostatní třeba nebudou jezdit. Jezdíš rovinky, město, zácpy, jakej máš rychlostní průměr? Brácha jezdí s GTD taky 680km/nádrž.

Když se podivám na tvuj profil na sprintmonitor.de tak občas tam na mě koukne spotřeba 5,77l nebo 6,14l

Ted co je otevřená blanka bych asi taky dokázal jezdit za 7l ale jak.....prostě 95% lidí třeba na sprintmonitor.de na tvoje spotřeby nedosáhne. Proto je to zavádějící :t

Ale bud rád že jsi 5. nejlepší ;)

To jsem rád, že mi věříš, prt. sem nemám v úmyslu psát žádné nesmysly a honit si tu triko.

Poslední půlrok jezdím 1/3 okresky +2/3 německé dálnice běžně s průměrem za 1000 km cestu nad 110 km/h, viz. třeba posledně těch asi 123 km/h. Někdy do toho vlítne hodinové popojíždění v zácpě ve Frankfurtu a další hodina v Kolíně, ale obecně moc města jako Praha atd, nejezdím.

A kdyby mi to nezvedali v servisu při řešení reklamací (třeba těch 13), tak bych byl první :-D

• Upvote 1

V DE, B, CZ...2000 na jednu nádrž zas neujedu :-)

Nejradši mám belgický Total s N98 za 16 korun :-)

• Upvote 1

Tankuješ určitě benzín v DE vid? To bude taky lepší dojezd...

Tak i na český N95 se dá po německé dálnici celkem lehce najet přes 650 km na nádrž515503e1a58677b59337d32a7c02e784.jpg
  • Upvote 1

Posted (edited)

Tak pridam aj ja nieco z mojho 50l sudka :D Spotrebu nejako extra nesledujem a neriesim,ale ta posledna ma celkom prekvapila v tom pozitivnom ponimani.Dnes rano po 3 tyzdnoch suchoty s dojazdom 35km (tych 15-20km pocitam,ze by som este dal) a natankovani 49,15l EVO 100plus...80% mesto a klima v prevadzke cca 50% na plnu nadrz.

20190812_055105.jpg

Edited by ritch