Přejít na obsah

Stínění interiéru - protisluneční clony


runner

Doporučené příspěvky

Chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenost s tímto ?

Hlavně by mě zajímalo jak je to uchycené, jestli tím nepoškodím nebo neodřu těsnění.

Jak moc to cloní ? uvidím zadním oknem ven ? nelíbí se mi takové ty clony na přísavkách a podobně...

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven název vlákna.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se vyjádřím jen k výhledu (protisluneční záclonky/clony mám již na třetím autě) - přes den je výhled dobrý (ven je vidět, dovnitř skoro ne), v noci neuvidíš vůbec nic (myšleno v místě, kde není třeba pouliční osvětlení). Má to ještě jeden efekt - docela to omezuje oslnění světly vozu jedoucímu za tebou ve vnitřním zpětném zrcátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píšou kluci, v noci na couvání to je horší. Budeš mět pocit, že ti nesvítí žárovky.

 

Já je mám na FI. Fotky najdeš t a d y

 

Clonky sou fajn, drží pěkně, jen u FI byly plastový držáky a ty v mrazech padaj-praskaj. OII má ź černýho kovu a tam to je OK. Dokonce na 5.dveřích držáky nemám vůbec a clonka drží sama i při zavírání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to riešim stále fóliami. mám od výroby ztmavené okná od B-stĺpika a po predchádzajúcich skúsenostiach s roletkami už ich nechcem. v lete to cloní celkom dobre ale nie dostatočne. Ak manželka sedí s dieťaťom vzadu, oveľa viac sa mi osvedčili fólie, ktoré plnia estetický efekt, termoizolačný efekt a tieniaci efekt na 100%. Roletky max na 30%.

Editováno: , autor: rudko25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...