Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Sanek81

Rozšiřovací podložky pod kola

Doporučené příspěvky

Já jsem teda na předek nic nedával. Na zadku mám 1,5 cm. Předek se mi nezdál nějak moc utopenej. Měl jsem teda v plánu původně dát tam 1cm, ale nenašel jsem destičky s obrubou. Dnes už vím, že existujou ale prdím na ně. Tak jak to mám teď jsem spokojenej. Vypadá to dobře a zároveň žádnej brutál tuning. Jen jsem si teď, jak jsem měnil kola, všiml, že na zadku mám jednu hranu pneu víc sjetou. Už nevím jestli vnitřní nebo vnější, logicky bych řekl že vnitřní. Není to nic hroznýho, navíc jsem pneu po 3 letech stejně vyhodil. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Vase skusenosti,dlhodoby negativny vplyv na loziska,ine casti napravy?Daval som 20mm,zadna naprava tym padom o 40mm sirsia,predna naprava bez rozsirovacich podloziek.Po 5tis km som dal zmerat geometriu,ktora je bez zmien,opotrebovanie pneu rovnomerne...R 18 letne aj zimne.

20180704_132854.jpg

20180704_144006.jpg

Editováno na ritch
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

20 mm už je pěkná prasárna... na minulé O III 100 000 km s podložkami 10 mm vzadu, vše ok, nyní jen pod zimními 10 mm, rovněž OK, obě auta ale neměla víceprvek...

jinak používám černé podložky, nejsou přes díry v kole vidět že tam jsou....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nic v zlom,ale len tak do vetra splechnut nieco o prasatách a nerozviest to...velmi rad sa necham poucit od skusenejsieho a nemam problem tie podlozky dat prec,pokial by tym mala trpiet viacprvkova naprava.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jsi to nepochopil.... já jsem tím nemyslel, že by tím měla trpět náprava a je jedno jaká, ale to že kola už jsem dost mimo podběhy a ten marast za tebou musí být mazec, mimo to se ti musí víc špinit i zadek auta, O III FL ma větší rozchod kol o 1,5 cm a kvůli homologaci musel výrobce dávat na nádstavky nárazníku, aby kola nevyčuhovala a ty tam máš 2 cm ....

už rozumíš? mimo to to musí být mezi paprsky kola dost vidět ty podložky a délka šroubů už je také dost mazec... no na auto bych si to nejspíš nedal....

a jelikož jsem neměl víceprvek, který je obecně více náchylný, tak jsem psal právě proto, že u mě na nápravě OK, nicméně s polovičními podložkami

ale v klidu, jsou tu na před FL i borci s 25 mm podložkami

Editováno na Aleš_BX
    • Negativní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na ty zapadlé kola do podběhu se nedá dívat.. je to humus... Jízdní vlastnosti jsou přitom s podložkama mnohem lepší.. A to že trpí náprava? Tak se ty ložiska či lůžka/uložení vymění o něco dříve.. Než bez nich..

Marast za tebou? Ale no tak :D I při 3cm (PŘEDFACE) vzadu není nijak zvlášť rozdíl.... oproti sérii.. A auto se špiní úplně stejně jako předtím..

A když už... 25mm na před FL je méně vylezlé ven.. než na FL 20mm ;D 

Editováno na Filip Grůza
    • Negativní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

na doporučení @Filip Grůza jsem též dával podložky, vpředu 1,5cm a vzadu 2cm. Kola absolutně nevyčuhují a že by za mnou létal nějaký bordel nebo jsem měl více zašpiněn nárazník nepozoruji. I kdyby k tomu zašpinění docházelo, tak než montovat ty nevkusné zástěrky, tak auto radší co týden budu mýt. A pokud by mělo docházet k poškrábání spodků nárazníku, tak radši nalepím ochranou průhlednout folií na ty části, kde tomu tak je.

20181019_164200.jpg

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ideální je předek 1,5cm a zadek 2,5cm při víceprvku, pak je auto přesně vyvážené, kola netrčí ven a také nepociťuji větší zašpinění

u Devill.. je vidět, že zadní kola jsou více zapuštěné než přední..

20170822_132144.jpg

20170822_132156.jpg

Nicméně 2,5cm podložka je už dost, proto jsem předělal zadní nápravu na Facelift, která je o 1,5cm širší a použil už jen 1cm podložku :) 

Editováno na rosta.rs
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Skor je ten zadok u mna este utopeny s 20mm,laicke oko vidi 😎 ...kazdopadne do sirsich by som uz nesiel @rosta.rs predok detto a vyzera to velmi dobre,ale dal by som max 12mm.Skor mi islo o to aby bola zadna naprava sirsia a to sa mi podarilo docielit o 11mm.

podlozky.PNG

Editováno na ritch

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se