Přejít na obsah

porucha tempomatu?


LaudaRS

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás páni, :kol-27:

 

 

tak ja mám pre Vás aspoň trocha pozitívnu informáciu, auto som kupoval v Hlohovci a tam mal prijímací technik snahu zistiť o čo sa jedná, nakoniec sa mu podarilo zistiť aspoň to, že v Trnave na novom predanom sedmičkovom golfe sa táto istá závada prejavovala zákazníkovi a tam už stihli majstri z VW vyriešiť problém aktualizáciou softvéru riadiacej jednotky, softvér však zatiaľ iba pre golf, čiže v dohľadnej dobe sa niečo určite spraví aj so škodovkou, hádam sa tam niekto zobudí, inak to je v péčku...zatiaľ adios

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

U mého auta se zase sám tempomat ( normální) aktivoval sám. Při průjezdu Lysou nad Labem na těch jejich kostkách. Normálně šlápnu na brzdu, tempomat se vypnul, pustím plyn a nechávám dojíždět s ohledem na provoz přede mnou a zdá se mi, že to nezpomaluje a ejhle kontrolka znovu svítí. Takhle se zapnul asi 4x na 500 m úseku. Pak už se mi to nasimulovat nepovedlo. Zatím to neřeším. Až se to stane vícekrát tak budu reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám za sebou taky první záruční opravu.

Při jízdě se mi začal samovolně zapínat tempomat a jakmile se sepnul, tak hned auto začalo zrychlovat do neomezené rychlosti. Dělalo to, ať jsem jel po městě nebo na dálnici a řeknu Vám, že při jízdě v koloně to bylo docela o hubu.

Jak píše Flag, při jízdě to udělalo třeba 5x za 1km a pak to většinou skončilo rozsvícením oranžové kontrolky tempomatu s vykřičníkem. 

V servisu vyměnili ovládací páčku pod volantem a pokud by to nepomohlo, tak by prý museli kontaktovat ŠA o radu co dál.

Tak uvidím, je to týden a zatím klid.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Když zasahuje adaptivní tempomat, tak se průběh zobrazuje na maxidotu? Například jedu a adaptivní tempomat zaregistruje přibližující se auto vpředu a zpomaluje...

 

Chlape, kdy už začneš hledat, než někde něco napíšeš??? Toto je poslední výstraha, nebudu pořád za tebe něco hledat a přesouvat!

 

Adaptivní tempomat se řeší ZDE!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

snad nikoho neurazim, ked ozivim tuto staru temu.

RS TDI DSG a tempomat sa mi asi 5-6 krat samovolne deaktivoval... naposledy pred vyse tyzdnom... auto vyrobene v juli... vozim ho od 20.8.... mam zhruba 7500 km

kolega ma taku istu RSu a tiez sa mu to par krat stalo (mozno menej ako mne)

 

tak sa chcem spytat - ako dopadli reklamacie? vyriesi problem vymena packy a novy SW? alebo problem nadalej pretrvava?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snad nikoho neurazim, ked ozivim tuto staru temu.

RS TDI DSG a tempomat sa mi asi 5-6 krat samovolne deaktivoval... naposledy pred vyse tyzdnom... auto vyrobene v juli... vozim ho od 20.8.... mam zhruba 7500 km

kolega ma taku istu RSu a tiez sa mu to par krat stalo (mozno menej ako mne)

 

tak sa chcem spytat - ako dopadli reklamacie? vyriesi problem vymena packy a novy SW? alebo problem nadalej pretrvava?

 

mám rovněž RS TDI DSG a po návštěvě servisu byl problém kompletně vyřešen, dle sdělení serveru mi byl přehrán pouze SW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...