Přejít na obsah

Voda ve dveřích


Dubl

Doporučené příspěvky

tak jsem taky zkontroloval jestli tam vodu nemam. a nastesti nemam, ale vyresene to teda je zajimave. Porad mam mokre okno po stazeni, takze bych to tipnul takto: voda se dovntir dostane i vytece pokud ji je vic, ale vnitrek dveri nikdy nevyschne, protoze ta guma dole na dverich brani vetrani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovka má na toto TPI , ako píšete , gumové tesnenie prekrylo odtokový kanálik  . My sme ešte pred vydaním TPI mali auto v ktorom bola voda až po sťahovačku a vytekala stade dobrú pol hodinu . Kolega to pekne vyrezal a následne prišlo k tomu aj TPI z rovnakým riešením ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na překrytí otvorů jsem narazil pri montáži zadních reproduktorů, ale neřešil jsem to. Ale je fakt, že vyřešeno to je blbě, asi konstruktér počítal s odchlypovaním těsnění po otevření dveří. Ale to, jak se zdá, nefunguje. Chtělo by to kouknout, jak je to u novějších aut.

Taky by mě taky zajímalo, jak se to upravuje. A číslo TPI někdo neví?

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen mě trochu mrzí, že jsem byl v servise s autem X krat a neudelali vubec nic... ani s reklamovanyma vecma, a to je v tom systemu maji... klepani kufru ( dorazy ) - neopraveno, jen seřízeno a už začíná klepat zase... lupání v sedadle řidiče - neopraveno, dokonce mi řekli že to je známý problém, ale že se neprojevilo.

Editováno: , autor: runner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s renckem to teda takovy horor nebyl, za 1, jsem na reklamaci nemusel ani jednou, 2, se servisem spokojeny. tesil jsem se na lepsi auto a sirsi servisni sit, ale ani jedno se bohuzel nenaplnilo. az me to trochu s....

Ne ze by auto bylo spatne, ale proste nechci jezdit do servisu vice nez jednou za rok.. proto jsem si kupoval nove auto, bohuzel uz ani nevim kolikrat jsem tam byl...  urcite vickrat nez s predchozim autem za 5 let. a to je trochu smutne. Timhle si to u me skodovka docela po...

Editováno: , autor: runner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím že první rok výroby nemusí být úplně OK, ale proč to sakra servis nevyřeší...? kdyby to bylo tak, že tam zajedu a oni to vyřeší tak s tím nemám problém... oni  přesně vědí co je za problém a jak se řeší, ale výsledek?: neprojevilo se, seřídili jsme a podobně...  samozřejmě je to tam dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

no pěkný :) ja furt co mi to šplchou v autě :) mně ten zvuk jde od podlahy :( lahev nikde , další věc co škoda po**** ach jo , jak jsem to přečetl tak jsem kontroloval dveře a voda níkde , tak nevím odkud se mi to špluchtaní bere ? a nadrž paliva má ful až po okraj , tak od dní to špluchtaní nebude

Editováno: , autor: vikyviky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se tohle jednou stalo. Nejdřív jsem si říkal, že to u Rapida podcenili odhlučnění nádrže a pak jsem si uvědomil, že to je blbost, protože jsem to slyšel okamžitě i druhý den a do té doby nikdy. Bylo po deštích, tak jsem zašťoural prstama okolo toho gumového těsnění v dolní části dveří a vyteklo docela brutální množství vody  :kol-28:

 

Od té doby se mi to nestalo  :kol-47:

 

btw tohle se stává běžně i u jiných aut

Editováno: , autor: ADAMzPRAHY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Predni jsou v pohode..

Ja vcera vylejval dobry 4 litry v zadnich dverich za spolujezdcem.. strana u ridice je v pohode, ale ta za spolujezdcem je totalne na prd.. Navic to v mem pripadne zacpal i nejakej vosk nebo co uvnitr dveri, po prostouchnuti to odtekalo i pres tesneni, sice pomalu ale odtekalo..

Simply clever..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( ach jo, tak i Toledo se opět přidává k dalším nemocem svého bratra. Taky se mi včera ozvalo šplouchání ze zadních dveří za řidičem. Ještě že tady to forum máme, k nezaplacení. Řešil jsem to se servisem a ten už by si tam to auto nechal na 2 dny, že by to museli zjišťovat a lít na to vodu atd. atd. ...

 

Jen mám otázku, když tam ta voda tak šplouchá, nemůže to nějak pomoci dřívější korozi ? Žil jsem v domění, že tam voda nemá co dělat, a když už, tak jen slabé minimum.

 

Takže teď to natočím na kameru a holt to někam hodím jako pomocný materiál, nejspíš na Youtube (jak jinak) :D se budu musit regnout :( a pak pošlu odkaz SEATu, ať se pokochají, borci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem viděl způsob provedení vnitřní antikorozní ochrany, tak by dveřím voda uškodit neměla. Přesto tam nemá co dělat a musí být zabezpečen její výtok. Aby vytékala, tak stačí v místech odtokových otvorů těsnění prověřit, zda tam není přilepené. Většinou je, takže odtrhnout. Chtěl jsem těsnění v těchto místech i vystřihnout, ale zjistil jsem, že to odtržení plně postačuje, aby se voda ve dveřích již nezadržovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...