Přejít na obsah

Voda ve dveřích


Dubl

Doporučené příspěvky

Stou vodou bych to chtěl videt :D vsobotu kdyz jsem myl auto tak jsem to schvalně zkoušel nasimulovat tim že jsem lil hadici vodu přimo k ťesnění okna tak se tam moc vody nedostalo a ta co tam natekla tak okamžitě tekla ven i když byli dveře zavřene! při otevřených dveřích to byl ješte větši fofr :) tak to sem nekdo nahoďte docela bych se mrknul jak to vypadá, když otevřete stavidla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěknej kocour na videu  :kol-48:

To je prý pěkná ku**a :D co jaro a podzim, to várka koťat, jenomže jako jediná údajně chytá myši  :D

 

Pardon za zbytečný příspěvek.

 

Njn, čekal jsem, kdo přijde s tou hadicí, že jí tam mám někde schovanou :D , na Youtube, až budou psát nějací chytroprdi.

 

Taky jsem si říkal, že tam teda nějaká voda bude, ale nečekal jsem že tolik. Někde jsem četl, že z toho vypustili kolem 4l, tak jsem se zalekl a raději vzal ten kyblík, ale že tam bude přes 2l mě taky překvapilo.

Editováno: , autor: Angel@Devil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to těsnění mám uplně stejně jako ty, ale voda asi odtéká, protože ve dveřích není a ten práh pod otvorem je pěkně zaflákanej

Tak to tam mám přesně taky. Voda tedy zatím odtéká.

Ale stejně je to blbě řešený, protože až se to časem ucpe bordelem, vznilklým z prachu, co sebou voda vezme skrz dveře. Odtokový otvor by měl být prostě volný, když už jsou dveře považovány za "mokrou" část auta, kterou nejde utěsnit proti vodě (to mi kdysi napsali z infolinky ŠA). U OI se tyto otvory musely občas prošťouchnout. A to nebyly krytý těsněním. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mě to funguje dobře...kupodivu....myslím že základním znakem toho, že to funguje jak má, je ten špinavej práh...to mě vytáčí už od začátku...umeju auto a druhej den tam mám tuhle špínu (voda ze dveří s sebou veme ten sajrajt...)

takže pokud se vám to nadměrně špiní v těhlech místech vzadu, tak to funguje :D

 

post-31118-0-99750900-1396856335_thumb.j

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl vodu v pravých zadních dveří a taky mě to pěkně šplouchalo jsem myslel že šlyším benzín v nádrži a ono prd :kol-28:  tak hned jsem stím mazal do servisu ať se o to postaraj dokud to je v záruce. jak je ta guma ze spodku dveří tak překrývala odtokový dírky a proto jsem je nemohl najít a teď už je vše vpořádku zádný vlnobití už neslyším. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...