Přejít na obsah

Voda ve dveřích


Dubl

Doporučené příspěvky

Mně to taky dělá, ale jen pravé zadní dveře, zbytek vypadá Ok.

Mně to dělá jen u levých zadních dveří. Měl jsem tam vždy vody po každém dešti jak v umyvadle .Kromě klepajícího silentbloku další "vychytávka", kterou musí můj Rapid mít. Ještě se jdu mrknout, jestli tu někdo nepíše o cyklovači stěračů. Při delším používání(delší jízdě v dešti) se z něj ozve po určité době zvuk, jako když natahuješ pendlovky! :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz to dostihlo i mě :-D pouze pravý zadní dveře....jsem vysával auto, otevřu dveře a koukám jak  z nich pěkně kape....šáhnu prstem,poodkryju a proud vody :-D málem jsem vyplavil benzinku :-D no na podzim až pojedu na olej tak řeknu ať s tím něco udělaji....odmitam se sam plazit pod auto a neco si tam bastlit :)

 

Nechapu proc ta voda vubec musi tyct do dveri :) Na druhou stranu muze byt fajn mit vodni zasoby ve dverich :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz to dostihlo i mě :-D ....

Nechapu proc ta voda vubec musi tyct do dveri :) Na druhou stranu muze byt fajn mit vodni zasoby ve dverich :)

To mi trochu připomíná moji situaci se silentblokem, taky jsem dělal haura, že se mě to netýká a...... . Takže došlo i na tebe :D . Jojo, to je to postupný zacpávání tím bordýlkem. Asi bych nečekal, páč tento způsob léta se mi zdá poněkud rozmarným.

 

Prostor dveří je prostě mokrý prostor (jak jsem byl před několika lety poučen ze ŠA), který nejde díky spouštěcím oknům utěsnit. Doby pryžových těsnění a posilování při točení klikou rumpálu jsou dávno pryč a ty filcové stírací lišty to prostě neutěsní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po vydatnejsich dazdoch to postihlo uz aj mna (zrejme aj kvoli bordelu zo stromov a podobne), tak som to odtiahol a skoro ma to ostriekalo :D vydojil som strasne vela vody ale asi sa to nejako preplachlo lebo ked som zavrel dvere tak to uz vytekalo normalne... akurat skoda toho siveho bordelu na prahoch dveri ktory tam ostava (mam bieleho rapida)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdar, i když jsem s tím neměl problém na servisce min. týden jsem řekl, že ano a servisák hned věděl a že jsem šikovnej, že jsem si na to přišel sám ( to vypouštění :-) ). No měl jsem jen špinavé prahy jak píše Miklis. Každopádně šéf servisu trvdil, že u nových Rapidů už je vyřešeno užším těsněním a u těhle se to vystříhává. protože jsem měl v autě kameru při servisce i když vyplou ( oni si jí asi nějak nechtěně zapli) tak jsem věděl přesně co se celý den s mým autem odehrávalo a je to docela sranda to "šmírování", ale abych neodbočil. Mluvili tam i o vyškrábnutí nadměrného množství vosku, nejde tedy jen od vystříhnutí okénka v těsnění pro otvor. Servis měli asi za hodinu včetně výměny oleje a zbytek dne trávili problematikou vrzající dveřních těsnění viz. příslušné vlákno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...