Doporučené příspěvky

Zdravím.

Počátkem ledna jsem si objednal krátkou OIII s 1,8 TSI a manuálem. Prodejce říkal, že to bude trvat 4-6 měsíců. Řekl mi, že to objednal a nyní čeká ná oznámení data výroby. Od té doby se nic neděje. Předpokládám, že ten motor a má konfigurace asi nejsou příliš časté a tak se bude čekat, až se jim sejde více podobných objednávek a pak to vyrobí. Ale i tak - je takto dlouhá doba možná? Dá se někde zjistit aktuální stav objednávek, případně výrobní plán, kdy můj kus přijde na řadu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

určitě ale tyto informace nejsou zcela dostupné, je třeba tlačit na svého prodejce, neb cesty jsou, jen je musí buď objevit nebo umět využít....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem se dozvěděl u dealera, že by se měla vyrábět v týdnu 17. - 21.03., tedy cca 2 měsíce od objednávky. Strašení 4-6 měsíců tedy bylo zbytečné. Už se těším!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Trošku cifra v dnešnej dobe za benzin manual :D Si si mal vyboxovať neaku zľavu ....veď za to maš RS s trošku iným image....

Editováno na dvorcidlo0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Slevu jsem si samozřejmě domluvil - 16%. Konfigurace je netypická, já vím. Ale RS má snížený podvozek a u mě na zahradě bych s tím mohl mít problémy. A automat nechci, já rád řídím a řadím. Každý se mi směje.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já mám velice prudký nájezd. Zkoušel jsem to měřit s OIII a chybí mi tam 4cm. Pokud je auto naložené, nedej bůh že jedu trochu rychleji a zhoupne se, tak RS by si už asi škrtla. Určitě dřív než o 1,5cm vyšší klasika. Takhle právě občas škrtnu se svou současnou VW Jettou. Mohl jsem si sice ještě nechat zvýšit podvozek, ale do toho se mi už nechtělo. Kromě toho mi u RS vadilo, že jdou dát pouze nízkoprofilové pneu. Jsem už přeci jen usedlejší pán a s ohledem na naše silnice jsem nechtěl cítit každou díru.

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Čekání je hrozné. Měsíc od objednávky a ještě ani nevím výrobní týden. :kol-32:

14 denní dovolená ŠA. Chjo.

Editováno na o3viki

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jenom pro úplnost moje konfigurace:

Pěkně naložená Oktávka!! :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dík za uznání. Však jsem si taky vyslechl své - ani ne tak od ženy, ale kupodivu v autosalonu. Nicméně síla a výbava. Po 6000 jsem moc spokojen.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

v autosalonu ti rozmlouvali tvoje auto ? Mno tak to jsou dobří :-D ale i tak máš moc pěknou slevu. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nerozmlouvali, divili se. Vše vybráno dopředu a objednáno. Svého pordejce jsem osobně neviděl, vše řešeno telefonicky a mailem. A když jsem se ženou přišel pro auto (jsem 50+), tak než mému prodejci došlo co dělá, vstal od stolu, vyvalil oči a - co na srdci to na jazyku - "Já čekal nějakýho třicetiletýho magora" :) :) :) .

Pak už jsme se tomu společně i s mou ženou zasmáli a přes hodinu auto prolézali, protože já měl skoro zpaměti v hlavě manuál a dost načteno z tohoto fóra a on zase tvrdil, že podobné auto viděl poprvé a naposledy na začátku výroby v Boleslavi když byl na školení. Tak jsme se vzájemně poučovali, školili a dobře pokecali.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je pravda že tech 1,8 TSI moc nedělají, lidi se pořád těch motorů boji, ale já sem si ho ve svém předchozím autě nemohl vychválit. A teďka jsem ještě více happy s tím silnějším.

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tomu rozumím. Já měl předtím VW Jetta s 1,4 TSI a byl jsem unešen. Šel jsem tedy do silnějšího TSI a jsem totálně nadšen. RS je moc pěkná, ale výše popisuji, proč jsem ji nechtěl a nemohl vzít. Možná taky proto, že se 1,8 TSI moc neprodává jsem vybojoval tu slevu. U aut, která se točí v tisícových sériích, se asi taková sleva dostat nedá. Druhá stránka té mince byla, že mi vyhrožovali velmi dlouhou dodací lhůtou právě z důvodu "motorizace". Asi čekali až se sejde dost objednávek.

Legrace byla, když jsem obcházel autosalony:

"Dobrý den, co pro vás mohu udělat?", "Chtěl bych koupit Octávku". "Jistě podívejte se a případně se zeptejte".

A když jsem následně dodal že chci 1,8 TSI v Eleganci tak většinou: "Posaďte se, chcete kafíčko?" A už to jelo kol117

• Upvote 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jj otec ma taky 1.8 TSI prave a jinou tady v okoli neznam. Cetl jsem to no proc ji nemuzes mit, ale uz tak ma ta 1.8 lepsi podvozek nez slabsi motorizace a jede jak drak. Tak at ti slouzi ;)

• Upvote 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

18. července objednané - 16. září převzaté = necelé 2 měsíce

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Objednáno 4.9. dodávka bude prý v polovině listopadu. Ale je fakt,že dnes jsem ještě dělal drobnou změnu v konfiguraci :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Objednané 9.10.2014, dodanie vraj urcite bude do Vianoc . Tak som zvedavy !!! 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Objednáno začátkem července, výroba v nadcházejícím týdnu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zadanie do vyroby mi oznámi predajca ??? 

Editováno na Berny69

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Při objednání ti řekne, kdy by to asi mohlo být a cca po měsíci ti řekne přesně ve kterém týdnu to bude.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od eauto1.cz
        Škoda Fabia II SCOUT
        2011 1.2 TSI 63kW
            Cena: 195.8oo,- Kč 
        Do provozu: 20.03.2011
        Počet majitelů: 1
        Tachometr: 86.060 km
        Servisní kniha: ano
        Palivo: Natural 95 / 98
        Motor: 1.2 TSI 63kW 1197ccm čtyřválec
        Převodovka: manuální, 5 stupňová
        Max.rychlost: 178 km/h
        Emisní norma: Euro5
        Barva: Zlatá metalíza
        Karoserie: Hatchback, 5dveří
        Stav: velmi dobrý, dovezeno nehavarované 
        Možnost leasingu / úvěru: ANO 
        Původ: dovoz SRN,v CZ nejeto 
        Prověření původu: Cardetect 
        Rozměry (v š d): 1558 x 1642 x 4247 mm 
        Hmotnost bržděného přívěsu: 800 kg
        Spotřeba mimo město: 4,5 L/100km
        Spotřeba kombinovaná: 5,7 L/100km
        Objem nádrže: 55 litrů
        Pneumatiky: 205/40/17 Dunlop letní 90%

HD FOTOGALERIE: KLIKNI ZDE

Vnější vzhled: *SCOUT*, Dálkově ovládané centrální zamykání, ochrané lišty dveří, zrcátka+kliky v barvě karosérie, Aerotwin Stěrače, chromovaná maska chladiče, černé sloupky A+B, 4x kotoučové brzdy, Logo SCOUT, Litá kola Škoda 17", Střešní lyžiny, SUNSET: černě tónovaná skla originál, přední mlhovky, projekční přední světlomety, SCOUT výbava, ochranné prvky okolo celého vozu, originální střešní SCOUT nosiče/lyžiny, přední+zadní SCOUT nárazníky + kemy blatníků, prahů a lišty dveří SCOUT.
          Pohon a technika
        5ti stupňová manuální převodovka, ASR - protiprokluzový systém, ABS - antiblokovací systém, BAS - brzdový asistent, MSR - regulace brzdného účinku motoru, ESP - stabilizace podvozku, EDS - elektronická uzávěrka diferenciálu, posilovač řízení.
          Vnitřní výbava
        Klimatizace Klimatic, klimatizovaná schránka před spolujezdcem, Tempomat, Multifunkční volant, vyhřívané sedačky, dělená zadní sedadla 40:60, 4x el. ovládání oken, el. ovl+vyhřívaná zrcátka, nastavitelný volant v obou osách, palubní počítač MFA s funkcí dojezdu, 2x výškově stavitelná přední sedadla, pylový uhlíkový filtr, plnohodnotné rezervní kolo, černý interiér, černé čalounění dveří, zadní sedačky zcela vyjímatelné z vozu, 5x opěrky hlavy, 2x vystřelovací klíče, nerezové sportovní pedály Škoda, koberce Škoda.
          Servis
        SERVISNÍ HISTORIE DE VEDENÁ DOPOSUD, JEŽDĚNY DÁLNICE V DE, V CZ NEJETO.
        Krásný černý interiér bez kosmetických vad, vyměněny rozvody u Škoda Německo.
          Audio
        autorádio Škoda , sound systém s 8mi reproduktory, RDS, TP, AS, AUX, MP3
          Bezpečnost
        8x Airbagy, napínače bezpečnostních pásů, možnost deaktivace airbagů ovladačem, imobilizér, výškově stavitelné pásy vpředu, 2x klíče s DO, pátý bezpečnostní tříbodový pás, trippling- blinkry blikají nejméně 3x, 2x ISOFIX, signalizace defektu pneu.
              Technický stav
        1.majitel, servisní kniha, servisováno v DE, bez závad, nehavarováno, nelakováno, nekuřák, bez koroze, top stav, bez investic, čerstvý dovoz, v CZ nejeto, 2x Klíče.
        Výbava SCOUT:
        Bez úprav, vše zapsáno v TP, vše originál Škoda. Díky tomu lze libovolný díl kdykoliv objednat přes VIN v servisu a bude pasovat. Žádné problémy na STK, nebo s Policií či pojišťovnami. Tak to má být. 
          Nejmodernější čtyřválcový motor TSI v tomto modelovém roce, např. vodou chlazené Turbo s vysokou životností, vícestupňové řízené zahřívání a chlazení motoru pro nejnižší spotřebu a nejlepší výkon. Ideální motorizace s vysokou životností a vyměněnými rozvody, není co řešit.
        Kontakt:
        tel: 737 888 840
        NEPIŠTE, VOLEJTE!
        Lokalita: Slavkov 74757 CZ
        Všechna práva vyhrazena
      • Od tomikutik
        Ahojte,

pri studenych startoch sa mi od motora ozyva vyrazne cvakanie (pocut az dovnutra), postupne po par minutach sa strati. Nestretli ste sa s niecim takym? Viete poradit? Mam v sucasnosti najazdenych 189 000 km (pri 60 000 som menil v zaruke preventivne komplet rozvody)

Dik moc.

Tomas
      • Od motorpower
        Úpravy výkonu pro tyto vozy nabízím včetně měření před a po úpravě, včetně diagnostiky, včetně vypnutí stop start, případně dalších bonusů. Možno upravit i DSG launch control. Hodnoty úprav jsou naprosto reálné. To znamená, že kůň změřený u mě se nerovná oslům naměřeným u konkurence. A je jedno o jakou se jedná firmu. Není třeba vyhazovat peníze za sání, výfuky atd. Rozumná úprava nevyžaduje změnu HW, a  280-350 PS na přední nápravě  je až dost i při systému VAQ. Dost z vás ještě nepochopilo, že závodní auto vypadá úplně jinak.Naopak pro běžné ježdění je úroveň jedna naprosto dostačující a doporučuji většinou především výměnu inercooleru za větší např. APR, Wagner, Holle, atd.
        Pro více dotazů neváhejte zavolat.
      • Od Šakul1985
        Škoda Octavia 2 Combi, Elegance, 1.8 TSi 118kw, r.v. 2008, 242xxx.km, 6 rychlostí, manuální převodovka, STK 06/2018, EURO 4, ABS, ESP, 10x airbag, 4x el.okna, el.vyhřívaná zrcátka, centrál na DO, palubní PC, tempomat, dvouzónová dig.klimatizace, parkovací senzory, vyhřívaná sedadla, rádio MP3, AUX vstup, ISOFIX, tažné zařízení, multifunkční volant, klimatizovaná přihrádka. Při 200xxx.km přeskočil rozvoďák, oprava v Porshe Plzeň 70tis Kč, doložím dokladem.
        Cena 125.000kč, rychlé jednání SLEVA!