Přejít na obsah

Dodací lhůty OIII


boban1108

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
V 5. 10. 2017 na 9:59, Davidk223 napsal:

Octavia Combi 1,4 TSI Style+ objednána 14. 8. 2017 a dodání 44-46 týden. Potvrzuji, čekaní je opravdu nekonečné

Tak dnes mě volal prodejce, že auto dorazilo, je to o měsíc dřív, takže super.

Už jsem ho viděl, příští týden přebírám.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Myslím, že to bude spíše tak, že někdo třeba vypadne - odřekne, nebo něco změní a zůstane volná pozice v daný výrobní den.

Navíc se ještě dělají vozy mimo objednávky přímých zákazníků (skladovky), tak aby linka nezastavovala, i tam vidím možnosti.

Pokud má někdo přesnější info, může mne opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dost dlho no stale si hovorim ze je to lepsie ako cakat pol roka. Predajca mi ponukol do toho starsiu 1.4TSI vraj by sa tym o dost skratila doba dodania ale to som mu ja odmietol Kedze este nasa babicka O1 stale dobre sluzi . Radsej si pockam. No je zaujimave ze pri vytvarani ponuky 5.12 bolo este predpokladane dodanie 5-7 tyzden a za 2 dni kym som vybavil potrebne a podpisal zavaznu objednavku sa to takto posunulo. :huh:

Editováno: , autor: Skyjko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím si nejsem úplně jistý, Aleši. Spíš je to o lidech a "když se chce"...mnohdy taky nechce... :D Můj dealer věděl, kdy auto půjde do výroby a pak i den přesně...jen s tím, že nevěděl, nějaký časový úsek. Cituji tehdejší slova informace, která mi byla odevzdána: "Dnes odpoledne se bude Vaše auto vyrábět. Nevíme, jestli je už na lince, nebo teprve začnou jeho výrobu. Ale dnešek je dnem výroby:" ;) Což by taky mohlo znamenat, že už na lince bylo a mělo být ten den dokončeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...