Přejít na obsah

Dodací lhůty OIII


boban1108

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
před 12 hodinami, ropuchalek napsal:

Ahoj,toto je můj úplně první příspěvek a zároveň  vás všechny zdravím.

Objednal jsem O3 kombi 1.4 TSI STYLE  26.1.2018. Prodejce mi napsal do smlouvy že předpokládaný datum předání 30.4.2018. Taky tady někdo čeká? Snad se dočkám!!!

 

Zdravím tě tady, také čekám na O3 FL 1.4 TSI Style, akorád liftback :) Objednával jsem 2 dny před tebou, tedy 24.1.2018. Ve smlouvě mám také duben 2018, ale bylo mi řečeno, že je možné, že koncem března bude hotové :kol-47: Takže dodací doba taková u Octavie nyní je, kromě digitálního přístrojového panelu, který výrobu prodlužuje. Určitě založ téma v sekci "Vaše ŠKODA Octavie III" a můžeš dát info co si objednával ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 30. 3. 2018 na 10:33, ropuchalek napsal:

OCTAVIA 1.4 TSI  STYLE - Mám objednáno od 26.1.2018  bez vyhřívaného skla a taky stále čekám.Psal jsem mému prodejci před dvěma týdny a ten mi odpověděl že do konce března mi dá vědět.To už asi nestihne když jsou svátky.:angry: 

Stále nic? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že je to jak za bolševika. Objednáš a čekáš..... U Karoka rok - to už nemá s tržním hospodářstvím nic společného. Páni z automobilky by si měli uvědomit, že se jim na to čekání může občas někdo vysrat a koupí si místo Škodovky třeba Renault, nebo nejlepší český Hnůj. A to je pro Škodu prostě škoda!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...