419 příspěvků k tomuto tématu

Tak to jsme na tom stejně. Objednávali jsme v pondělí. 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Octavia RS 245 liftback DSG. Objednáno 16.května a dodání 47 kt :(. To čekání je nekonečné.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Octavia Combi 1,4 TSI Style+ objednána 14. 8. 2017 a dodání 44-46 týden. Potvrzuji, čekaní je opravdu nekonečné

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Výrobu mi posunuly na příští týden. Tak alespoň malé zkrácení... 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Octavia RS245 combi objednaná 25. týden (červen) dorazila 40. týden (říjen)...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

OIII liftback, 2.0tdi, dsg, style + nějaký doplňky navíc (viz. moje auto) objednána 5.10. a dnes mi volali ze Škodovky, že auto bude 13.11. vyrobeno a 15.11. dodáno do salonu. Musel jsem provolat pár kontaktů ve ŠA, protože prvotní termín byl až 2KT2018. Ale i tak je to čekání strašlivě dlouhý.

-3

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ty cekas diky protekci na auto JEN 5 tejdnu (nikoliv 5 mesicu, jak vetsina ostatnich) a narikas, ze je to straslive dlouhy? jako vazne? nebo tu chces jen ostatni nasrat?

Upraveno uživatelem Drahosh
5

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Předchozí 2 auta jsem kupoval vždy skladovky a předtím to byly roční vozy, tedy opět skladovky. Nyní je to poprvé, co na auto čekám. Nenaříkám, jen konstatuji, že to ANI tak neutíká

-1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

5 týdnů ?

Co by za to dali třeba majitelé (budoucí) Kodiaqu...:rolleyes:

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 5. 10. 2017 na 9:59, Davidk223 napsal:

Octavia Combi 1,4 TSI Style+ objednána 14. 8. 2017 a dodání 44-46 týden. Potvrzuji, čekaní je opravdu nekonečné

Tak dnes mě volal prodejce, že auto dorazilo, je to o měsíc dřív, takže super.

Už jsem ho viděl, příští týden přebírám.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 3. 11. 2017 na 11:10, Davidk223 napsal:

Tak dnes mě volal prodejce, že auto dorazilo, je to o měsíc dřív, takže super.

Už jsem ho viděl, příští týden přebírám.

Tak je od včerejška doma - bomba

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak se pochlub. :D Jinak samozřejmě gratulace, ať slouží bez problémů. :kol-47:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 20 minutami, Zdenek Pastorek napsal:

Tak se pochlub. :D Jinak samozřejmě gratulace, ať slouží bez problémů. :kol-47:

přidal jsem do sekce "Vaše Octavia"

Upraveno uživatelem Davidk223
1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Super, ale než si to prohlídnu detailně, honem to hoď do sekce "Vaše Octavie" nebo jak se to jmenuje, než Tě Pawouk vykostí. :D

Upraveno uživatelem Zdenek Pastorek
edit
1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mate nekdo tuseni, jaky jsou ted cekaci doby?

konkretne by me zajimala RS245 combi s manualem...aspon odhadem, radove v mesicich.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

1.4 TSI style. zítra vyzvedávám u prodejce. Doba dodání 9 týdnů. A cca 3 dny doprava z MB k prodejci.... spokojenost. 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 11 hodinami, Drahosh napsal:

mate nekdo tuseni, jaky jsou ted cekaci doby?

konkretne by me zajimala RS245 combi s manualem...aspon odhadem, radove v mesicich.

neni nic jednoduššího, než vznést dotaz na prodejce, hned se dozvíš kdy je plánované dodání, prodejci ví na kdy objednávají +/- týden, dva...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ale tak urcite, ale nez se to ve firme zprocesi a nez nam leasingovka odpovi, budou Vanoce :)

ja doufal, ze tu nekdo bude mit aktualni prehled, jak tomu byvalo zvykem...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

nesmíš si na vše zvykat

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

vžda táleží na šikovnosti toho konkrétního prodejce, ale v prvé řadě na výbavě vozidla a může být problém v nějaké prkotině a auta se mohou do výroby dostávat pozdeji, nebo i naokpak, jak teď na konci roku ŠA urechlovala dodání některých vozidel (prodejci zde ukrytí pod nicky jistě potvrdí)

Upraveno uživatelem Aleš_BX
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

možnosti jsou různé, taky záleží jaké má chování zákazník směrem k prodejci

2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ok, k tomu me napada - je mozne, ze leasingovka, ktera bere stovky aut rocne, bude mit kratsi cekaci dobu na stejnou konfiguraci auta, nez bezny smrtelnik, ktery objednava na autosalonu?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

určitě ne, termíny jsou pro všechny stejné

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

akorát pro někoho stejnější....

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobné příspěvky

• Od eauto1.cz
      Škoda Fabia II Combi 2012 1.2 TSI 63kW EURO5

PRO DALŠÍ HD FOTKY KLIKNI PŘÍMO ZDE

Cena: 178.8oo,- Kč 
      Do provozu: 11.06.2012
      Počet majitelů: 1
      Tachometr: 129.000 km
      Servisní kniha: ano
      Palivo: Natural 95 / 98
      Motor: 1.2i 63kW 1197ccm
      Převodovka: manuální, 5 stupňová
      Výkon: 63kW
      Max.rychlost: 178 km/h
      Emisní norma: Euro5
      Barva: Diamantová stříbrná
      Karoserie: Combi, 5dveří
      Stav: velmi dobrý, dovezeno nehavarované 
      Možnost leasingu / úvěru: ANO 
      Původ: dovoz SRN,v CZ nejeto 
      Prověření původu: Cardetect 
      Rozměry (v š d): 1551 x 1642 x 4247 mm 
      Hmotnost bržděného přívěsu: 800 kg
      Spotřeba mimo město: 4,7 L/100km
      Spotřeba kombinovaná: 5,9 L/100km
      Objem nádrže: 55 litrů
      Pneumatiky: 195/55/15 Dunlop letní 90%
      Nebourané auto z dovozu
      Od 1. soukromého majitele
      Vnější vzhled
      *FAMILY*, Dálkově ovládané centrální zamykání, ochrané lišty dveří, zrcátka+kliky v barvě karosérie, Aerotwin Stěrače, chromovaná maska chladiče, černé sloupky A+B, 4x kotoučové brzdy, Loga FAMILY, Litá kola Škoda 15", Střešní lyžiny, SUNSET: černě tónovaná skla originál, přední mlhovky, denní světlomety, projekční přední světlomety.
      Pohon a technika
      5ti stupňová manuální převodovka, ASR - protiprokluzový systém, ABS - antiblokovací systém, BAS - brzdový asistent, MSR - regulace brzdného účinku motoru, ESP - stabilizace podvozku, EDS - elektronická uzávěrka diferenciálu, posilovač řízení.
      Vnitřní výbava
      Klimatizace automatická Klimatronic, klimatizovaná schránka před spolujezdcem, Tempomat, vyhřívané sedačky, dělená zadní sedadla 40:60, 4x el. ovládání oken, el. ovl+vyhřívaná zrcátka, nastavitelný volant v obou osách, palubní počítač MFA s funkcí dojezdu, 2x výškově stavitelná přední sedadla, pylový uhlíkový filtr, plnohodnotné rezervní kolo, černý interiér, černé čalounění dveří, zadní sedačky vyjímatelné z vozu, 5x opěrky hlavy, 2x vystřelovací klíče.
      Servis
      SERVISNÍ HISTORIE DE VEDENÁ DOPOSUD, JEŽDĚNY DÁLNICE V DE, V CZ NEJETO, BEZ ÚPRAV, VŠE ORIGINÁL
      Krásný černý interiér bez kosmetických vad, Vyměněny brzdy.
      Audio
      autorádio Škoda , sound systém s 8mi reproduktory, RDS, TP, AS, AUX, MP3
      Bezpečnost
      8x Airbagy, napínače bezpečnostních pásů, možnost deaktivace airbagů ovladačem, imobilizér, výškově stavitelné pásy vpředu, 2x klíče s DO, pátý bezpečnostní tříbodový pás, trippling- blinkry blikají nejméně 3x, ISOFIX, signalizace defektu pneu
      Technický stav
      1.majitel, servisní kniha, servisováno v DE, bez závad, nehavarováno, nelakováno, nekuřák, bez koroze, top stav, bez investic, čerstvý dovoz, v CZ nejeto, vše originál Škoda, 2x Klíče.
      POUZE VÁŽNÍ ZÁJEMCI!
      SLEVA JISTÁ!
      MOBIL: +420 737 888 840 
    • Od Šakul1985
      Škoda Octavia 2 Combi, Elegance, 1.8 TSi 118kw, r.v. 2008, 242xxx.km, 6 rychlostí, manuální převodovka, STK 06/2018, EURO 4, ABS, ESP, 10x airbag, 4x el.okna, el.vyhřívaná zrcátka, centrál na DO, palubní PC, tempomat, dvouzónová dig.klimatizace, parkovací senzory, vyhřívaná sedadla, rádio MP3, AUX vstup, ISOFIX, tažné zařízení, multifunkční volant, klimatizovaná přihrádka. Při 200xxx.km přeskočil rozvoďák, oprava v Porshe Plzeň 70tis Kč, doložím dokladem.
      Cena 125.000kč, rychlé jednání SLEVA!

• Od kubach
      Prodám Škoda Roomster 1.2 TSI 63 kW 45 xxx km, do provozu 12/2012, garanční prohlídky pouze v autorizovaném servisu, výbava: palubní počítač MaxiDot, vyhřívané sedačky, parkovací senzory, multimediální systém Škoda Amundsen+ včetně navigace a BT HF, vyhřívaná zrcátka a trysky ostřikovačů, orig. kryty prahů a orig koncovka výfuku, AUX, loketní opěrka vpředu i vzadu,unikátní systém škoda varioflex, hagusy, multifunční kožený volant a kožená hlavice řadící páky, STK do 12/2018, po dohodě k dispozici kompletní sada zimních pneu včetně disků 
    • Od ambos
      Dobrý den.
      Nastal čas koupě nového vozu a velmi se mi líbí škoda fabia v edici Monte Carlo.Na konfigurátoru na skoda-auto.cz mi s motorem 1.2 TSI 77 kw a nějakými doplňky naskočila cena takřka ke 400 000 kč což je teda opravdu dost peněz.Auto bych si bral na leasing.Jenže nedávno jsem zabrouzdal na slovenské stránky škodovky a v jejich konfigurátoru by mě fabia po přepočtu vyšla na nějakých 330 000 kč.O základní výbavě ani nemluvím.To co jsem si v českém konfiguratoru naklikal, to podle slovenského bylo již v základu (klimatron,maxidot apod)
      Dotaz zní: Může občan ČR si koupit auto na Slovensku na leasing ? Má někdo zkušenosti s přihlašováním nového auta dovezeného ze zahraničí ? => vyplatí se toto všechno absolvovat ?
      Za případné odpovědi děkuju.
    • Od Falkon
      Škoda Fabia Combi 1.2 TSI, r.v. 2011, 63xxx km
       r.v. 02/2011, původ ČR, motor 1,2 TSI 63kW (CBZA), barva červená Corrida, najeto 63xxx km, serv. kniha, STK do 02/2019, výbava: Ambiente s dodatkovou výbavou asi za 50 tis. Kč, klimatizace, MAXI Dot, ESP, tříramenný kožený volat s multifunkcí, loketní opěrka, vyhřívaní předních sedaček, všechna okna a zrcátka v el., orig. autorádio Swing, 2x klíč s dálk. ovl., zimní pneu Nokian WR D3 185/60 R15 - 7 mm na plech. discích s poklicemi, letní alu šKODA Trinity 17´ s pneu 205/40 Barum Bravuris 2, vzorek 4-5 mm (vše zapsané v TP), loketní opěrka, orig. projektorové přední světlomety, odnímatelné tažné zařízení orig. Škoda od výroby.

Vozidlo je v perfektním stavu, lakován pouze 1x přední nárazník (vše doložím fotkami a fakturou za opravu). Jsem 1. majitelem vozidla, v současné době najeto 63xxx km. O vozidlo jsem se po celou dobu pečlivě staral, čili pravidelný servis (olej měněn co 10000 km vč. filtru), pravidelné čištění a voskování laku + ošetření interiéru, motor je jako nový, 1x po zimě a 1x v průběhu roku vždy důkladný oplach celého auta od soli a jiných nečistot teplou wapkou, již cca rok při každém tankování přilevány aditiva. V létě 2016 preventivně kontrola rozvodů - vše v pořádku, jinak rozvody v rámci reklamace od Škody auto měněny v cca 12 tis. km. Poslední servis v únoru 2017 při cca 63000 km, kdy se měnil olej + filtr, vzduchový filtr, brzdová kapalina, výměna náplně do klimatizace. Servisní historie a najeté kilometry doložitelné fakturami, výpisy z STK, servisu Škoda apod. Více info zde: http://www.spotreby.cz/skoda-fabia-ii-fl-combi-1-2tsi-63-kw-85-hp-a6373/ 

Na autě byl doděláván tříramenný volant s multifunkcí, plastové kryty prahů Škoda, sportovní pedály, RS spoiler na 5. dveřích, nové znaky Škoda, přední maska chladiče nalakovaná do leslé černé, zadní RS difuzor, orig. koncovka výfuku, vše originál Škoda! Dohromady úpravy asi za 15 tis. Kč. Při prodeji k vozu přenechám v případě zájmu orig. boční ochranné lišty, původní plastové nášlapy pedálů, původní čtyřramenný volant a nějaké další díly.

Prodávám z důvodu koupě něčeho většího, jinak jsem s autem max. spokojen, na prodej tudíž nespěchám a pokud nebude zájem jsem rozhodnutý si auto ponechat i nadále. 

Cena je uvedená bez letních alu R17, jinak 205.000,- Kč.