Přejít na obsah

MR 2015


sytic

Doporučené příspěvky

Odpružená poloha - mám na Superbu a moc jsem nepochopil smysl, proč to na nějakou dobu zavedli.

 

Kontrolka - za mě nerozumím steskům nad jejím zmizení a zdůvodněním "prověření časem". Její smysl vidím v Superbu pouze v tom, že indikuje kdy se zapnou normální světla. Dementní svícení dole u mlhovek je naštěstí pryč. A pokud budíky přestanou za šera svítit a donutí k manuálnímu zapnutí normálních světel, tak mně přijde kontrolka zbytečná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpružená poloha - mám na Superbu a moc jsem nepochopil smysl, proč to na nějakou dobu zavedli.

 

Kontrolka - za mě nerozumím steskům nad jejím zmizení a zdůvodněním "prověření časem". Její smysl vidím v Superbu pouze v tom, že indikuje kdy se zapnou normální světla. Dementní svícení dole u mlhovek je naštěstí pryč. A pokud budíky přestanou za šera svítit a donutí k manuálnímu zapnutí normálních světel, tak mně přijde kontrolka zbytečná.

 

Problém je v tom, že např u Y s Light Assistantem svítí v poloze AUTO palubovka pořád a člověk neví jestli svítí nebo ne, což je za ranní mlhy apod dost nepříjemné pořád kontrolovat ovladač světel, jestli svítím nebo ne... Na palubním štítu bych to viděl hned :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tech pitomcu, kteri sviti mlhovkama pri viditelnosti na 200m s tim , ze je prece mlha. A jeste lip, kdyz je pak jeste hodinu nevypnou na slunku.

jakoob: s asistentem nic nemusis kontrolovat ne? nebo myslis denni automaticky spinana svetla?

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nechapu, jak někdo i bez kontrolky, když je snížena viditelnost, může zapomenout rozsvitit

 

V autě jsem chtěl Light assistant abych nemusel otáčet spínačem světel, ale za mírné mlhy auto občas v poloze AUTO nerozsvítí potkávací světla a svítí dál denním. Řešením samozřejmě je při mlze přepnout z AUTO na polohu 3 (svítit) ale to jsem si nemusel připlácet za LA... Samozřejmě že nejedu na denní svícení a pokud nesvítím tak přepnu, ale je otravné to pořád kontrolovat (spínač světel není vidět přes volant, tak se musím pořád naklánět k bočnímu oknu abych tam viděl). Pokud by byla kontrolka na palubovce problém by odpadl...

Kouzlo je v tom, že jsem si na tu automatiku tak zvykl, že už to zapomínám hlídat (a ani se mi nechce :kol-31: )...

 

No tech pitomcu, kteri sviti mlhovkama pri viditelnosti na 200m s tim , ze je prece mlha. A jeste lip, kdyz je pak jeste hodinu nevypnou na slunku.

jakoob: s asistentem nic nemusis kontrolovat ne? nebo myslis denni automaticky spinana svetla?

 

Myslím plnohodnotný LA. Právě že za určitých podmínek (slabá mlha, opar v lese,...) musíš protože automatika občas nezapne.

 

Jen připomenu že mluvím ze zkušeností z Y...

Editováno: , autor: Jakoob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

takze mam nejake informace, co bude pristi rok v rapidu za zmeny, bohuzel nevim kdy presne

  • Nová mimořádná výbava SmartGate aplikace
  • Krytí spodní části předních sedadel
  • Nový sloupek volantu
  • Nový design odpadkového koše
  • Nové úložné prvky v zavazadlovém prostoru
  • Nové díly pro držák prvků v zavazadlovém prostoru
  • Jednoduché otevírání pro zásobník vody do ostřikovačů
  • Nová loketní opěrka vpředu
  • Nové optimalizované oko pro tažení vozidla
  • Změna intervalu sepnutí alarmu po otevření dveří klíčkem


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty kryty ( že je teď nemám ) mě netrápí, fakt se to dobře vysává. U první Fabky to bylo peklo vysát tu mezeru mezi krytem lyžin a kastle :)

 

Ale podle mě se změní i sedačky, bude to sjednocené asi s F3. To proč Rapid dostal odblokování sedačky co měla F1 jsem fakt nepochopil...

 

Ale velký fail je opěrka bez výplně, aspoň pro mě, já si tam dávám mobil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze mam nejake informace, co bude pristi rok v rapidu za zmeny, bohuzel nevim kdy presne

  • Nová mimořádná výbava SmartGate aplikace
  • Krytí spodní části předních sedadel
  • Nový sloupek volantu
  • Nový design odpadkového koše
  • Nové úložné prvky v zavazadlovém prostoru
  • Nové díly pro držák prvků v zavazadlovém prostoru
  • Jednoduché otevírání pro zásobník vody do ostřikovačů
  • Nová loketní opěrka vpředu
  • Nové optimalizované oko pro tažení vozidla
  • Změna intervalu sepnutí alarmu po otevření dveří klíčkem

Tak z tohoto přehledu mě nic netrápí ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...