Přejít na obsah

LED interiérové osvětlení


Hravec

Doporučené příspěvky

  • o 9 měsíců později...

Ahojte, chcelo by to nejaké oživenie a nové skúsenosti.

Moja je taká, že čínske LEDky, rozumej z ali alebo ebay, začali veľmi rýchlo blikať. Bavíme sa o interiéri a riasách. Na počudovanie v smerovkách vpredu aj vzadu a v spiatočke po necelých dvoch rokoch žiadny problém.

Objednal som teda v naivnom očakávaní drahšie z normálneho eshopu, pre seba aj pre švagra do A6. Sú tam pár mesiacov a blikajú jemu aj mne. Detto riasy u mňa. Jedine v späťákoch je to zatiaľ v poriadku.

Systémovo mám dokódované aj LED.

A teraz otázka, nie je možnosť origo LED pre Škodu? Nemá Superb alebo OIII FL už LED a s tou istou päticou, čo by pasovala aj do OIII? Prebehol som nejaké témy aj v Superbe, ale nič použiteľné som nenašiel. Už ma to nebaví furt meniť, ak by bola origo možnosť, aj keď drahšia, pôjdem do nej.


Vopred ďakujem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavia III FL a pokud vim ani Sup nemaji LED stropni osvetleni a Sup ma jiny stropni modul, v tomto provedeni to ma jen aktualni Seat Leon Cupra napriklad a z te by to udajne melo pasovat do OIII. Ale je treba menit CELY stropni modul. Nejsou tam pouze nacvaknute W5W ledky. A ted co bych ti doporucil ja. Mas naprosto stejne poznatky jako ja. Koupil jsem znackove Osram W5W Ledriving premium v zaruce. Cena vyssi ale je to kvalitni vyrobek od zname firmy. Neblikaji ani po 7 mesicich a ta svitivost je uzasna. Naprosto akorat. Neoslnuji jako ty sunty od kopacka megapower led ale zarove to sviti nesrovnatelne oproti klasickym zarovkam. Proste dobry idelal, nebudes zklamany [emoji4] viz podivej se na muj prispevek o par nahoru, mam tam fotku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

U Osramu, které mám v blinkrech a zpátečkách, jsem to i čekal. Každopádně díky za potvrzení!

 

Mám vyhlídnuté tyto (288Kč, Belgie, poštovné zdarma)

Osram

Prošel jsem celé téma a chci osadit 4x osvětlení nohou (T10 W5W) a strop, tzn. dopředu 2x T10 W5W a dozadu také 2x T10W5W?

Editováno: , autor: LukášCBR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 hours ago, Aleš_BX said:

ty Ostamy pro strop snad, i když úplně to také není ono, parabolky stropních světel jsou pak k ničemu, ten Osram svítí jen čelně, nikoli do boku...

 

budu se opakovat, moje nejlepší zukušenost, a to už na druhém autě, je s těmito LED do stropních světel (vzadu u liftbacku stačí dvě místo třech) a svítí krásně, neblikají, neprosvítají) koupených v ČR se zárukou - s e-shopem super komunikace 

40717-led-zarovka-12v-s-patici-t10-bila-6led-5730smd-canbus.thumb.jpg.3912c218b61d10926f81870de831930d.jpg

Tyto LED jsem pořídil v počtu 10ks na osvit nohou a do zrcátek, 4kusy mi po 3 měsících začaly blikat, takže za mě špatná zkušenost a nedoporučil bych je.

http://www.dx.com/p/mz-t10-4w-8-5630-smd-canbus-led-clearance-lamp-reading-light-door-lamp-license-plate-light-411671#.Wsc1c5cuBHY

Tyto mám stejnou dobu ve stropním osvětlení + jsem je měl i na osvětlení řas ve světlech než jsem je vyměnil za červené a bez problémů. Objednal jsem jich cca 20ks pro známé a zatím si nikdo nestěžoval.

http://www.dx.com/p/t10-2-5w-6500k-168-lumen-12x5050-smd-led-white-light-lamps-for-car-12v-pair-115074#.Wsc2TpcuBHY

Tyto mám aktuálně pouze v kufru (stáří cca 2 roky, použil jsem ze staré OII) a verzi s jednostranným provedením LEDek mám v SPZ a nemohu si absolutně stěžovat.

Vejdou se i do zrcátek, takže jamile mi odejdou ty malé viz. výše nahradím je těmito.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Neni zadny duvod kupovat celou krabici, uplne staci vymenit ledku samotnou.

neplechu v te budce dela kovove telo ledky a zaroven odrazovy plech budky samotne. Uplne staci vyhodit plech a ledka ledkuje jak ma. 

(Bacha u podsvitu noh, pokud nekdo nema VCDS, sviti to v origo nastaveni zbytecne moc).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Včera předělán osvit nohou na origo led ze superba, kdyby někdo potřeboval, je mimo kódování potřeba  toto na výrobu redukce :

5G0 947 409         

503894436_RELEDosvtlenprostorunohou5G0947409-Zprva(HTML)_2018-07-04_09-56-50.thumb.jpg.aa57a00348a1338af9d37b8e6ae9f0d1.jpg

 

konektor 4B0 971 992       

pin N 103 189 05   

1776542983_RELEDosvtlenprostorunohou5G0947409-Zprva(HTML)_2018-07-04_09-57-09.thumb.jpg.f4f52baa467ed704eb1c1dff18ef8610.jpg

 

konektor 1J0 971 972        

pin N 103 358 07         

321208080_RELEDosvtlenprostorunohou5G0947409-Zprva(HTML)_2018-07-04_09-57-20.thumb.jpg.3b5cb95f0985cd1215ffe8e625a2605e.jpg

+ vodič

 

V kufru mi přijde že to svítilo málo, tak jsme objednal na zkoušku jak píše o kus výše @Aleš_BX 2 ks z ALixprs.

Teď ještě do stropnice dopředu a dozadu, tam zatím se nemůžu rozhodnout...Kopáčka nechci....nechám si rád poradit.

 

Editováno: , autor: cz pida
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

@Devil... Dnes mi přišly, tak jsem je nacpal do kufru (konečně tam večer vidím :w00t1: ) No a jednu jsem nacpal dozadu v interiéru jako prostřední - šajní luxusně, 2 žárovky okolo původní vůbec nejdou vidět :kol-98: Zítra tam nacpu na čtecí lampy 2x OSRAM LED Standard, které mám i vepředu. A bude komplet interiér krásně LEDový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Velda jsem rád, že jsi spokojen. Nicméně do kufru bych doporučil ještě trochu jinačí. Objednal jsem tyto: https://www.aliexpress.com/item/10pcs-lot-T10-W5W-canbus-led-194-927-161-t10-6led-5050-SMD-LED-W5W-T10/884890733.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.b9344c4dKYo4OS

a čekám až dorazí na zkoušku. Aktuálně mám v kufru skoro stejně, ale už jsem je nikde nesehnal a nebo ty co už zde doporučovali kluci viz. výše.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dej pak vědět. Tamty mi bohatě v kufru stačí :-) Vyměnil jsem původně jen jednu, pak večer mrknul - a výrazně víc světla, dostačující :-) I když teda půlka svítí do prázdna, to je pravda. Mám tu však jistotu, že nebudu muset předělávat kabely kvůli polaritě :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...