Přejít na obsah

LED interiérové osvětlení


Hravec

Doporučené příspěvky

Zdravím vospolok, prosím o radu, menil som si interiérové svetlá za LED, v zadnej lampe sa mi podarilo dopracovať sa k stavu, že po otvorení dverí svetlá ostanú zhasnuté, no pokiaľ zapnem lampičky na čítanie, tak tie svietia. Zbytok interiérového osvetlenia na otvorenie dverí reaguje v poriadku ( predné osvetlenie, osvetlenie nôh aj výstražné v dverách ). Čo som mohol rozhasiť ?

 

Vopred ďakujem za pomoc.

Editováno: , autor: Nocturnal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa také tiež podarilo. tie pätice v zadnom svetle sú dosť nešikovné a ako som tam pchal LEDku, spravil som ako som neskôr podľa smradu zistil, skrat. V prednom svetle mi ušiel z plošáka prepoj na zadné svetlá :-)

 

20151205_143534.thumb.jpg.de5decd7db6651fd3f7c0ea6d8fb4625.jpg

Editováno: , autor: peter.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec kolegove,

 

Mam dotaz ohledne LED stropniho osvetleni interieru Octavie III (konkretne RS s cernou stropnici). V aute mam nejake LED smejdy z OBI za par korun, ktere vubec nesviti. Chtel bych pravy opak. Tedy co nejvice svetla. Dle obrazku se mi nejvice zamlouva toto od Kopacka. No, neni to nejlevnejsi vzhledem k tomu, ze potrebuji 2 sady (i dozadu). Nicmene to vem cert, proto se radeji predem ptam, zdali ma nekdo s nimi zkusenosti (nemusi z OIII) a muze doporucit/odradit. Pripadne jake mate poznatky. Dle fotek to sviti pekne.

 

Nebo take premyslim nad temito OSRAMkami. Nejsou lepsi volba? Je treba pouzit CANBUS proti blikani? Nechci levne sunty z ebaye/ali. Tot vse [emoji4]

 

Diky moc, Robin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak osramky používám do blikačů, do zpáteček a do interiéru svítí to pěkně a hlavně vypadají jako klasická žárovka.

 

 

Ot: 

to víš, seat cupra už to má z výroby nýbrž tenhle low end ne :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ales_BX: diky za odpoved k veci. Jestli to chapu spravne, tak by se ale musel menit cely ten modul, ne (vcetne mikrofonu, atd.)? Jinak ferda sem daval bohuzel jen na bezovy a jeste k tomu se stresnim oknem.

 

Kopacek LED do kufru jde i do OIII?

 

Kokta7: uz zacinas byt mirne trapny. Rikali jsme ti to v tematu o faceliftu a rikam ti to opet tu. Ocividne jsi na tomto foru jen z duvodu, aby jsi trolil Skodovku jakej je low end.

 

EDIT: koukam Kokto, ze ti to asi doslo a doplnil jsi informaci k veci. Osramky tedy asi nebudou spatna volba, ale asi bude nutnost pridat CANBUS proti blikani.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre diky [emoji4] ja myslim, ze asi nejlepsi bude pouzit ty OSRAM LEDriving Premium. Varianta ze Seatu je fajn, ale buhvi co se bude muset vse menit. Navic otazka je, jestli ma seat stejne i zadni osvetleni. A skrz kopacks - nechci v aute den. A nejsi prvni, kdo rika ze kopacek je kapesni slunce. Mockrat dekuji za odpovedi [emoji4] nicmene do kufru by bylo slunce fajn :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, iphonik4 napsal:

Dobre diky emoji4.png ja myslim, ze asi nejlepsi bude pouzit ty OSRAM LEDriving Premium. Varianta ze Seatu je fajn, ale buhvi co se bude muset vse menit. Navic otazka je, jestli ma seat stejne i zadni osvetleni. A skrz kopacks - nechci v aute den. A nejsi prvni, kdo rika ze kopacek je kapesni slunce. Mockrat dekuji za odpovedi emoji4.png nicmene do kufru by bylo slunce fajn :D

jasně že má :D jestli chceš můžu vyfotit pořádnej kus španělskyho auta :D:D:D

 

P.S. do soukromy zprávy, aby tady nepsali že propaguji zapadni auta :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podľa faktúry premium, LEDky teraz nemám poruke aby som pozrel. Ale boli to 4000K a v datasheete majú 55lm ( 6000K majú 70lm )

 

Tieto čínske sú čo sa výkonu a farby svetla týka najlepšie, lenže ma nebavilo ich každú chvíľu meniť - začali všetky blikať po zahriatí. Teraz mám mesiac toto, tak som zvedavý, koľko vydržia.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahaa, tak pak uz fakt nevim achjo. To vazne neni KVALITNI produkt, ktery sviti akorat? Bud jsem chtel ty LEDky od kopacka, ale ty zrejme opravdu sviti az moc prasacky a ted podle

Tebe ty OSRAM nic moc :/ jako uprimne, ty cinske (jasne, ty drahe jsou take Cina - ale uplne jinej level zpracovani, materialu a vystupni kontroly) tam fakt davat nechci. Jednou jsem mel moznost takovou noname tovarnu v Shenzenu videt a bylo mi z toho na bliti. Neni divu, ze to bud sviti jen chvili a nebo to zacne blikat.

 

Pak jsem se jeste dival na tyto Philips. Ale to bude to stejne, co ty OSRAM. Navic po zkusenostech s LEDkama do baraku uz moc do Philipsu jit nechci. Tam je ta svetelnost mensi, nez uvadi.

 

Navic ted koukam, ze ty 6000k Philips maji 50lm a ty 6000k OSRAM tech 70lm.

Nic jdu do OSRAMmek z internetu. Nejsem narocnej, ale pokud to bude svitit fakt katastrofalne, tak vratim/hodim do Superba. Nicmene ja osobne si podle fotek a videi myslim, ze ty OSRAM budou akorat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...