Přejít na obsah

Rapid nebo Roomster ???


slon100

Doporučené příspěvky

Pánové, toto téma je sice v hospodě, kde se může probírat kde co a ve všelijakých souvislostech. Ale to neznamená, že si tady budete nadávat a urážet se! Jestli to hodláte dělat i nadále, počastuji dotyčné Varováním a téma zamknu.

juraji07, nastuduj si napřed o těch autech alespoň nějaký základ. Ušetříš se pak blamáže typu tvrzení, že palubka Yetiho je podobná té v Roomsteru, když to není pravda. Roomster má přece stejnou palubku jako FII. A o dalších nepodložených bludech ani nemluvě. :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vieš ja som mentálne retardovaný že som si nevšimol že FII ma rovnakú palubku ako Room mi to musíš vysvetliť ako v pomocnej škole :kol-44:

už ma proste serie to ako každý porovnáva FabiuII z Roomom tak som Rooma porovnal z Yetim lenže to sa pánovi veľkému nepáčilo alebo čo... :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bercyy.............vsak v Roomovi vyhodim sedadla a drbnem tam bickle aj tri bez nutnosti akejkolvek demontaze kolies.

 

 

Neváhej a vyfoť mi v roomovi tři horské kola bez demontáže kol. Já to auto mám a rád se na to podívám......

Teraz si ma dostal. nemam tri horske bicykle. Viezol som len dva. Ked das spolujazdcove sedadlo dopredsie tie dve za spolujazdcom vyhodis von a nechas zadne sedadlo za soferom tak tam krasne vlozis dvahorske bicykle, ver mi.

 

to Rypicong, prepac kamo, neviem kolko mas rokov ja 38. papiere som dostal 6.9.1994, ak chces poslem ti scan vodicaku. Myslim, ze najazdene mam dost, ale to ti nepotrebujem dokazovat. A co sa tyka mojich prispevkov, tak ano posledny som si neodpustil trosku podpichnutia a je to tam jasne napisane, ale nehnevaj sa na mna nikoho som neurazal, tak skludni hormon, alebo zabehni na WC-ko a ukludni sa. Jasne som napisal, ze su to dva uplne ine typy aut, ale ked vy si stale melete to svoje. OK nic nie je lepsie nez Rapid :worthy  :worthy  :worthy , spokojny? 

Kua uz by sa to malo fakt zamknut, lebo to je taka ista debata ako ci je lepsi francuz, alebo nemec/ diesel, alebo benzin/ sliepka, alebo vajce...nemna to zmysel. My Roomstraci vieme svoje vy zas svoje.

Tak si to UZIVAJME. Urcite sme nerozhodnym "pomohli". Akurat do hrobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vieš ja som mentálne retardovaný že som si nevšimol že FII ma rovnakú palubku ako Room mi to musíš vysvetliť ako v pomocnej škole :kol-44:

už ma proste serie to ako každý porovnáva FabiuII z Roomom tak som Rooma porovnal z Yetim lenže to sa pánovi veľkému nepáčilo alebo čo... :kol-44:

Co to tady plácáš, přečti si svoje příspěvky na předchozí straně - vždyť ty už ani nevíš, co kde píšeš. Poletuješ tady na foru z jednoho tématu do druhého a většinou tam napíšeš nějaký nic neříkající a někdy i nesmyslný příspěvek. Voice ti to teď napsal jasně a stručně. Jestli i toto nechápeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teraz si ma dostal. nemam tri horske bicykle. Viezol som len dva. Ked das spolujazdcove sedadlo dopredsie tie dve za spolujazdcom vyhodis von a nechas zadne sedadlo za soferom tak tam krasne vlozis dvahorske bicykle, ver mi.

 

to Rypicong, prepac kamo, neviem kolko mas rokov ja 38. papiere som dostal 6.9.1994, ak chces poslem ti scan vodicaku. Myslim, ze najazdene mam dost, ale to ti nepotrebujem dokazovat. A co sa tyka mojich prispevkov, tak ano posledny som si neodpustil trosku podpichnutia a je to tam jasne napisane, ale nehnevaj sa na mna nikoho som neurazal, tak skludni hormon, alebo zabehni na WC-ko a ukludni sa. Jasne som napisal, ze su to dva uplne ine typy aut, ale ked vy si stale melete to svoje. OK nic nie je lepsie nez Rapid :worthy  :worthy  :worthy , spokojny? 

Kua uz by sa to malo fakt zamknut, lebo to je taka ista debata ako ci je lepsi francuz, alebo nemec/ diesel, alebo benzin/ sliepka, alebo vajce...nemna to zmysel. My Roomstraci vieme svoje vy zas svoje.

Tak si to UZIVAJME. Urcite sme nerozhodnym "pomohli". Akurat do hrobu.

dokazovat to potřebuješ, jinak by jsi to napsal...

 

Já nikde netvrdím, že je Rapid lepší, nebo že je Roomster horší, nikde! Ale opravdu mě nadzvedlo ze židle, jak jste zasvinily 1 stránku píčovinama o sockoidním Rapidu, nesmyslama co stojí sockoidní Rapid apod. Jestli chcete řešit cenu sockoidní verze Rapida na Slovensku vs akční model Roomsteru, založte si na to extra vlákno a tam si dávejte navzájem like a řechtejte se u toho jak chcete, ale tady na to není nikdo zvědavej. My tu třeba nemáme akčního Roomstera v pěkným paketu jako vy a nepyskuju jak Roomster není 2x výhodný... A totéž bych napsal Rapiďákům který by dělaly takový bordel tady, ale pouze těm, co by tu ještě nedávno brečely proč si kritizujeme navzájem auta, to mi vadí. Jeden den brečíte a druhý nevidím mezi váma rozdíl... To mi vadí proto na vás křičím jestli vám to ještě nedošlo. Nejde vůbec o auto, ale jak se nyní chováte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokazovat to potřebuješ, jinak by jsi to napsal...

 

Já nikde netvrdím, že je Rapid lepší, nebo že je Roomster horší, nikde! Ale opravdu mě nadzvedlo ze židle, jak jste zasvinily 1 stránku píčovinama o sockoidním Rapidu, nesmyslama co stojí sockoidní Rapid apod. Jestli chcete řešit cenu sockoidní verze Rapida na Slovensku vs akční model Roomsteru, založte si na to extra vlákno a tam si dávejte navzájem like a řechtejte se u toho jak chcete, ale tady na to není nikdo zvědavej. My tu třeba nemáme akčního Roomstera v pěkným paketu jako vy a nepyskuju jak Roomster není 2x výhodný... A totéž bych napsal Rapiďákům který by dělaly takový bordel tady, ale pouze těm, co by tu ještě nedávno brečely proč si kritizujeme navzájem auta, to mi vadí. Jeden den brečíte a druhý nevidím mezi váma rozdíl... To mi vadí proto na vás křičím jestli vám to ještě nedošlo. Nejde vůbec o auto, ale jak se nyní chováte...

Naozaj neviem kolko tis km mam najazdene. Co sa tyka ostatneho obsahu, mam pocit, ze v samotnej podstate tvrdime vsetci to iste, aj my dvaja, len kazdy svojim jazykom.

Suhlasim s jurajom07 uz to konecne uzavrime. Ja som na toto forum zavital s nadejou na vecne info a nie osocovanie. Vsetkych davas do jedneho vreca, k roznym prispevkom citujes inych uzivatelov, ale ved dobre, je to tvoj nazor.

Kricanim, kopanim nikdy nic nedosiahnes a myslim, ze to sam dobre vies. Osobne ti prajem len to dobre, ci uz mas Rapida, alebo trabanta. Mozno sa niekedy stretneme a nakoniec si navzajom nase auta pochvalime, bez bocnych umyslov. Co ty nato? Nie je to takto lepsie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Roomstera mam a pokukuju po Rapid Spacebacku. Cele toto vlakno jsem precetl, ale poznatku z nej mam jen par, pak uz to byla jen hospodska hadka.

Roomster nema nijak velky kufr, davam kocarek, cestovni postylku, skladaci matraci, a tasky s kramy a kufr je plny. Taky nakladam jen po zadni operky hlav a navrh volne polozim plato. Pracku na stojato nevozim, proto si myslim ze Spaceback ma pro mne stejne vyuzitelne kufrove litry jako Roomster. Zadni sedacky taky moc neposouvam, protoze jejich poloha se odviji od cestovni postylky v kufru. Velka okna vzadu jsou moc pekna ale stejne v nich mam stinitka kvuli diteti. Co myslite, muze mi Spaceback nahradit Roomstera??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred R jsem mel O1 lift, kufr supr, ale auto uz moc dlouhy, pred panelakem na podelny stani to chce delsi mezeru. Auto dlouhy 4.2m idealni. Ja to promyslim, R je supr, ale kufr delkove je nic moc, urcite nebude delsi nez SB. A novy R Caddy bude asi moc velkej a drahej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslel ze ma SB a R stejny kufr, alespon na delku, a tak by bylo mozne vymenit R za SB, aniz bych si pak nadaval. SB se mi libi, je mi sympaticky elektromech. posilovac, ma zadni napravu z O1, nadrz na 55 l, a ted snad i TSI s remenem.

Pokud je SB kufrove mensi, tak prestavam o zbaveni se R uvazovat.

Chlapi, mockrat diky za konzultaci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si myslel ze ma SB a R stejny kufr, alespon na delku, a tak by bylo mozne vymenit R za SB, aniz bych si pak nadaval. SB se mi libi, je mi sympaticky elektromech. posilovac, ma zadni napravu z O1, nadrz na 55 l, a ted snad i TSI s remenem.

Pokud je SB kufrove mensi, tak prestavam o zbaveni se R uvazovat.

Chlapi, mockrat diky za konzultaci!

 

Starší posilovač má zase lepší zpětnou vazbu...

Zadní nápravu z O1 má Roomster také :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...