Přejít na obsah

Dodatečná montáž climatronic


Jakoob

Doporučené příspěvky

Asi čekáš jinou odpověď, ale toto jsem řešil kolem roku 2000 s jednoročním autem. Pak jsem došel k jednoduchému závěru. Dát tu hromadu peněz, co by to stálo, do kasičky jako základ na nové auto. Pak lehce přišetřit a do roka, dvou vyměnit celé auto. Rok, dva s manuálem se to dá vydržet. Horší by bylo, kdyby klima nebyla vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalo by se přiblížit kolik je ta HROMADA peněz? Auto mám pár dní a koupil jsem ho doufám na spoustu let, tak bych nějakou korunu oželel...

Co vše se dodělává? Jasně že ovládací panel ale dál...?

Editováno: , autor: Jakoob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptal ses ve škodovce nebo někde v neautorizovaným servisu? Auto má 4 roky záruku a nerad bych o ni přišel...

Vzhledem k tomu že doplatek v konfigurátoru je cca 10k, byla by částka 15k celkem OK.

Editováno: , autor: Pawouk
Necituj předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptal jsem se u jednoho člena tady z fora,který mi montoval i tempomat.Opravdu si už přesně nepamatuji kolik,ale víc než 15 to nebylo.Ve škodovce cenu neznám a se zárukou se musí rozhodnout každý sám.Chceš levný climatronic s možností ztráty záruky na díly spojenné s montáží,nebo dražší ze Škodovky,ale se zárukou?Ale opravdu ani vůbec nevím,jestli to do Rapida vůbec jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Skodovce se ti do neceho takoveho podle me vubec nebudou poustet. Navic tam to podle me muze prijit klidne i na 50000 nebo i vice. Nemuzes brat cenu podle toho kolik dela rozdil u noveho auta. Navic se pri tomto opravdu rozebira polovina auta a kurvit timto uplne nove auto je fakt hovadina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...