Přejít na obsah

1.4 TSI G-TEC (CNG) 81 kW


Jirka37

Doporučené příspěvky

Ahoj, dodělat do CNG nejde, musí být z výroby. Žádný výřez tam není, jen mírné vybrání plastu nárazníku a tažné se nasune do otvoru směrem nahoru. Zásuvka se otočí na čepu směrem dolů, je také schovaná.

Editováno: , autor: sláva
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, proč by do CNG nešlo dodělat tažné? :o Já mám tedy Golfa TGI  a zjišťoval jsem, že i dodatečně dodělat lze. Koupil jsem nakonec originál vysouvací, v kufru zatáhneš za madlo a ono to vyjede. Je to super, akorát za tu srandu chtěli 24tis. Jinak s tím svislým zatížením je to nesmysl, mám napsáno 80kg a 4 kola vozím za Golfem běžně a nemám žádné karbonové rámy :). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, že nejde dodělat je prezentováno na stránkách ŠKODY. Věřím, že to určitě i musí jít, ale jsou tam nějaká omezení při montáži tlakových nádob a proto se tažné montuje už od výroby. Dřív ani tažné neměli v konfiguraci, objevilo se tam až snad v průběhu loňského roku. A to svislé zatížení nevím nakolik je to alibismus, nicméně to mám takto napsáno s vykřičníkem v návodu. Zřejmě jsou nějaká omezení na nosnících, protože už drží těžké nádoby, nebo kvůli bezpečnosti,  nevím, ale tak to prostě je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám dotaz jaké zapalovací svíčky jste v intervalu 60 tis. km dávali? Na netu jsem našel jenom Bosch a NGK. Tak které budou lepší? ani nevím jaké jsou z výroby.

Taky zdravim, mam najeto 29 tis takze nevim. Ani nevim ze se v 60ti meni....


Odesláno z mého SM-G928F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak proč mu odpovídáš, když to nevíš? Nechápu. A za další - bezprostředně předcházející příspěvek se necituje - porušení pravidel fora. Zruš si hlášku z Tapatalku "Odesláno z mého SM-G928F pomocí Tapatalk" - to je také v rozporu s pravidly fora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Veď práve to je divne. Teraz bolo vonku 16stupnov. Obyčajne keď je chladno sa dá natankovať viac.

 

Mimochodom aký si mal potom dojazd?

Ja to odmeriam cez víkend, som zvedavý či náhodou nemali pokazený merač.

Editováno: , autor: rembaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím,

taky jsem se stal majitelem plynového auta. Zatím spokojenost, najeto cca 4000 a při cestách po dálnicí okolo 145km/h tachometrově cca 4,6kg/100km.

 

Ale ten výkon je mizérie. Neví někdo, jestli můžu a taky kde (Olomoucko, Moravskoslezsko, okolí Brna), auto trochu posílit tak, aby mu to neublížilo? Při standardních servisních úkonech dokážou v servise poznat, že je auto chipnuto a hrozila by ztráta záruky? Případně při poškození nějaké části motoru kontrolují řídící jednotku?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tohoto motoru bych se do chipování nepouštěl, ne protože by to motor nevydržel, ale na vozidle je namontována převodovka MQ 200 (200Nm), oproti MQ250 (250Nm) ve verzi 103, 110 kW a taky spojka s menším průměrem. Myslím, že je také jiné turbo, ale to si nejsem jistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dobrý den,

 

rád bych se zeptal na vaši zkušenost s doléváním oleje. Po cca 10 000km od posledního servisu mi ukázala kontrolka dolít olej, nicméně když jsem koukl do motoru zda tam nenajdu štítek z posledního servisu s typem oleje tak jsem nic nenašel. Volal jsem proto do servisu kam jezdím. Pán nebyl schopný mi říct jaký olej mám do G-TECka dát. Pak přišel s tím že 5W30 long life a specifikaci 504.00 nebo 507.00 jenže teď doma koukám do knihy od auta a tam je spec. 502.00? nevím tedy vlastně co dolít a jaký olej mi  byl ve škoda servise měněn.... Jaký olej tam tedy dle vás patří a co radíte dolít pokud mi škoda servis kam jezdím není schopen říci co tam nalil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...